İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KÜNYE

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


YENİ YIL VE BEKLENTİLERİMİZ!

İskender Kordu

02 Ocak 2014, 20:47

İskender Kordu

YENİ YIL VE BEKLENTİLERİMİZ!

Yeni bir yıla daha girdik. Aslında her yeni bir yıl hayatın devamının, başarıların, güzelliklerin ve acıların yaşanmasını sağlayan devir teslim olmaktadır. İnsanlığın ortak kutladığı bir an olmaktadır yeni yıllar. Dünyanın hiç bilmediğimiz, görmediğimiz yerlerinde başlar yeni yıl kutlamaları ve dünyamız döndükçe bizlere kadar gelir sonra gideceği yerlere hiç beklemeden dünyamız döndüğü için gider. Herkes insanlığa en iyi niyetlerini sevgisiyle gönderirken tatbikatta çoğu kez bunun aksini yaşamaktayız. Spor âleminin bir can damarı olan amatörlere hizmet vermeye çalışıyoruz. Süper Amatör liglerin ve Birinci amatör liglerin sonuna yaklaştığımız şu son haftalarda her müsabakanın başlaması YENİYILA girer gibi oluyor. Çünkü her yeni bir müsabaka yeni heyecanları beraberinde getirmekte. Puana ihtiyacı olan takım rakibini yenmek için sahaya çıkıyor ama tersi olduğunda işte maç sonu nedense sahalar karışıyor. Yılın sonuna leke düşüyor. Şampiyon olmak istiyorsan dedi bir sporcu rakibine beni yenmelisin. Evet, dünyanın sonu yok. Küme düşersin, şampiyon olursun ama kurallar dâhilinde. Maç sonunda kol kola çıkıyorsan esas başarı budur bence.

Yeni yılda inşallah sahada sağlık memurlarını görürüz. Sağlık sorunları halledilmiş tertemiz soyunma odaları sahalarımızın hele suni halı sahalarımızın yamaları sporcu kardeşlerimize zarar vermeyecek duruma getirilir. Yeni yılın ilk haftaları amatör futbolumuzun Süperinde ve birinci amatöründe kritik haftalara denk gelmektedir. Bu haftaların sportmence ve centilmence geçmesini dilerim. Bunun yanında  çiğnediğimiz çikletleri yeşil sahalara atmayalım kuşların ölüm fermanlarını vermeyelim sevgili spor camiası.

SPOR KAMUOYUNUN VE BİZ BİR AİLEYİZ SLOGANIYLA AMATÖR SPOR DÜNYAMIZIN YENİ YILINI KUTLAR SAĞLIKLI VE ESENLİKLER İÇERSİNİNDE BİR SEZON DİLERİM.

Bu haber 1934 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi