İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


YAÇTAN BÜYÜK FEDAKARLIK

YAÇTAN BÜYÜK FEDAKARLIK

Tarih 08 Kasım 2013, 10:59 Editör İskender Kordu

Yeni sezonda 2.Amatör Küme ekiplerinden Özörenciksporu çalıştıracak olan Mithat Yaçın büyük bir fedakarlığı ortaya çıktı.

 YAÇ’TAN BÜYÜK FEDAKARLIK

 

Yeni  sezonda 2.Amatör Küme ekiplerinden Özörencikspor’u çalıştıracak olan Mithat Yaç’ın büyük bir fedakarlığı ortaya çıktı.

 

Tecrübeli çalıştırıcının kulüp yönetimin kendisine sunduğu kontratta verilecek ücreti fazla bulduğu, bunun yerine yeni bir kontrat isteyerek boş mukaveleye imza attığı kaydedildi.

 Yaç’ın bu kararı almasındaki nedenin kulübün kısıtlı bir gelirle lige girmesi, yöneticilerin de kulübü çay satarak ayakta tutmaya çalışmalarının etkili olduğu kaydedildi. Yaç’ın sözleşmedeki ücret kısmını silerek sezon sonuna kadar bedelsiz olarak görev yapmayı kabul ettiği bildirildi.

 Yaç’la birlikte gelen oyuncuların da hiçbir ücret talep etmediği, yöneticilerin kulübü ayakta tutmak için gösterdiği çabanın hem teknik direktör Yaç’ı hem de futbolcuları derinden etkilediği ifade edildi.

Yaç ve futbolcuların bu davranışı yöneticileri de derinden etkiledi. Yöneticilerin buna rağmen hem teknik direktör Yaç’ı hem de futbolcuları mağdur etmemek için ellerinden geleni yapacakları ifade edildi.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 3393 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

2.AMATÖR KÜME

ERGÜNDEN IRMAKA TAM YETKİ

ERGÜNDEN IRMAKA TAM YETKİ Amatör 2.Küme ekiplerinden İzzettinsporda kulüp başkanı Baysal Ergün, sportif direktör Aziz Irmakı tam yetkiyle don...

ERKAN YÜCE DE İNCİRTEPESPORDA

ERKAN YÜCE DE İNCİRTEPESPORDA Amatör 2.Küme ekiplerinden Esenyurt İncirtepespordan bir transfer bombası daha.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi