İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KÜNYE

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


FUTBOLCU BULMAKTA ZORLANIYORUZ

Tarih 22 Haziran 2024, 17:17 Editör İskender Kordu

Suceyin ve Yeşilyayla Teknik Direktörü Ali Zeki Yılmaz yorucu bir sezonu geride bıraktıklarını söyledi.

“FUTBOLCU BULMAKTA ZORLANIYORUZ”

 

Suceyin ve Yeşilyayla Teknik Direktörü Ali Zeki Yılmaz yorucu bir sezonu geride bıraktıklarını söyledi.

 IMG-4834

“HAFTA İÇİ MAÇLARDA ÇOK ZORLANDIK”

Yılmaz “Yorucu bir sezonu geride bıraktık. Özellikle hafta içi maçlarda çok zorlandık. Federasyonun kararına saygı duyuyoruz. Maç trafiği, sahalarn yoğunluğu, seçim süreci gibi etkenlerden dolayı da sezonun zamanında tamamlanması için de hafta içi oynadık. Bazı maçlara 11 kişiyle zor gittik. Herkesin de takdir ettiği gibi hafta içi maçlarında futbolcu bulmakta zorlnıyoruz. Çalışanlar işinden, okuyanlar okulundan zor izin alıyor. Bunların hepsine göğüs gerdik. Şimdi geldiğimiz noktada 10 gün bayram tatili, arkasından yaz tatili olması sebebiyle futbolcu bulmakta zorlanıyoruz. Play Off oynayacak 20 takım bu konuda çok zorlanacak. Tekrardan toplanıp tekrardan idman yapmak gerekiyor. Memlekete giden futbolcular, izne çıkan futbolcular tekrar nasıl geri gelecek? Değerli federasyon yetkililerinden istediğimiz Play Off oynanmaması. İkincilerin direkt bir üst kümeye yükseltilmesini talep ediyoruz.

IMG-4843
Geçmişteki örnekleri mevcuttur. Koskoca bir sezonun heba olmaması için gereğinin yapılmasını rica ediyoruz. Yenilenin de hakkının korunması adına, mağduriyetin giderilmesi adına böyle bir kararın çıkmasını talep ediyoruz. Tüm kulüpler olarak toplanıp bir dilekçe vererek federasyondan anlayış bekleyeceğiz. Akıtılan terin boş gitmemesi için her daim mağdur olan 2.Amatör takımlarının bu kez federasyon kararıyla mağdur edilmemesini özellikle istiyoruz.” İfadesini kullandı.

Bu haber 253 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

2.AMATÖR KÜME

BALKAN YİNE ARSLAN DEDİ

BALKAN YİNE ARSLAN DEDİ Amatör 2.Küme ekiplerinden İstanbul Balkansporda yapılan kongrede Tamer Arslan yeniden başkanlığa seçildi.

SÜRENOĞLU İLE BİR YIL DAHA

SÜRENOĞLU İLE BİR YIL DAHA Amatör 2.Küme ekiplerinden Yeşilesenyurtta yeni sezon öncesi ilk imza altyapıda geldi.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi