İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


AVCILARSPORUN EFSANELERİ AYAĞA KALKTI

Tarih 18 Mart 2024, 13:53 Editör İskender Kordu

Geçtiğimiz sezon grubundan küme düşen Avcılarsporda 2024 yılında değişim rüzgarları esmeye başladı.

AVCILARSPOR’UN EFSANELERİ AYAĞA KALKTI

 

Geçtiğimiz sezon grubundan küme düşen Avcılarspor’da 2024 yılında değişim rüzgarları esmeye başladı.

 ea85b276-6d3b-406d-998c-1423e515ed5b

 Kulübün efsane başkanlarından Ramazan Dinçel ve Erkan Ergüder’in kulübün geldiği noktadan memnun olmadığı, bu nedenle de biraraya gelerek durum değerlendirmesi yaptıkları kaydedildi.

bc561649-b83d-46fc-90c1-29ca237f9e3e
Edinilen bilgilere göre son dönemlerde yaşanan saha içi başarısızlıklar ve saha dışı olumsuzluklar nedeniyle Avcılarspor’da uzun süre başkanlık yapan efsane isimler Ramazan Dinçel ve Erkan Ergüder’in kulübe eski günleri getirmek ve camiada birlik beraberlik havasını yeniden yaratmak için harekete geçtikleri kaydedildi. Dinçel ve Ergüder’in kulübün içinde bulunduğu durumdan rahatsız olduğu ifade edilirken Dinçel ve Ergüder’in en rahatsız olduğu konuların başında da Avcılarspor’un idari binası ve lokalinin olmaması, kulübün kurumsal kimliğinden uzaklaşması olduğu ifade edildi. İki ismin de camiadan gelen seslere kulak verdiği, Avcılarspor’un yeniden kurumsal kimliğe kavuşturmak için sorumluluk aldıkları kaydedildi.

Kısa süre içinde genel kurul yapılmasını isteyen Dinçel ve Ergüder’in geçmiş dönemlerde görev almış eski başkanlar ve yönetim kurulu üyeleriyle bir oluşum yaparak yönetime gelmeleri halinde de önceliği kulübün idari binası ve lokal yerinin Avcılar merkezde yeniden yapılması için vereceği, 1.Amatöre düşen takımı Süper Amatör taşımak için de harekete geçeceği elimize ulaşan duyumlar arasında.

Bu haber 320 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

KAYGISIZLA BİR SEZON DAHA

KAYGISIZLA BİR SEZON DAHA Amatör 1.Küme ekiplerinden Beylikdüzü Kuzeyin Kaplanları, teknik direktör Şerif Kaygısızın sözleşmesini bir sezon d...

GAZİTEPE YÖNETİMİ HAREKETE GEÇİYOR

GAZİTEPE YÖNETİMİ HAREKETE GEÇİYOR Amatör 1.Küme ekiplerinden Gazitepesporda yönetimin yeni sezonun yol haritasını belirlemek için 10 gün içinde birar...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi