İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KÜNYE

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


2.AMATÖR KURALARI ATEŞTEN GÖMLEK

Tarih 15 Şubat 2024, 15:39 Editör İskender Kordu

Amatör 2.Küme grup kura çekimi bugün yapıldı. İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Kemal Bektaş Toplantı Salonunda yapılan kura çekimi sonrasında gruplar belli oldu.

2.AMATÖR KURALARI ATEŞTEN GÖMLEK

 IMG-3216

Amatör 2.Küme grup kura çekimi bugün yapıldı.

 IMG-3227
İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Kemal Bektaş Toplantı Salonu’nda yapılan kura çekimi sonrasında gruplar belli oldu.

IMG-3228 

 Liglerin 2 Mart’ta başlayacağı, gruplarında birinci olan 20 takımın doğrudan, ikinci olan 20 takım arasından turu geçen 10 takımın da Play Off’tan 1.Amatöre yükseleceği ifade edildi.

 IMG-3235

1.GRUP

1- Prestij Atletik

2- Özel Doğa Hospital Yeşilkent

3- Çakılköy

4-Kabakça

5- Seymenköy

6- Terkos

7- Celaliye

8- Istranca

9- Kavaklı

10- Akörenköy

 IMG-3238

2.GRUP

1- Kamibola

2- Gümüşpınar

3- Yeşilesenyurt

4- Beycilerspor

5- Silivri Ortaköy

6-  İstanbul Arena

7- İzzettinspor

8- İstanbul Jenerik

9- Çatalca Belediye

10- Üstün Futbol Kulübü

 IMG-3233

3.GRUP

1- Öznakkaş

2- Çantaköy

3- İhsaniyespor

4- Tepecik Anadolu

5- Silivri Mimarsinan

6- Çeltikköy

7- Yalıköy

8- Beylikdüzü Demir

9- Gençoba

 
4.GRUP

1- Ambarlıspor

2- Bakırköy Gençlik

3- Eyüp Çırçır İmar

4- Güneşli

5- İstanbul Gençlergücü

6- İstanbul Kıraç

7- İstanbul Trabzon

8- Kazım Karabekir Mevlana

9- Okmeydanı Fetih

10- Sakarya İMÇ

 

5.GRUP

1- Bağcılarspor

2- Çırçır

3- Fişek

4- Harmantepe

5- Ispartakule

6- Kemerburgaz

7- Esenler Yavuz Selim

8- Söğütlüçeşme Birlik

9- Taksim

10- Zekeriyaköy

 

6.GRUP

1- 1453 İstanbul AS

2- 5 Mevsim Gençlik

3- Arnavutköy

4- Beylikdüzü İdman Yurdu

5- Fevzi Çakmak Futbol Kulübü

6- Gürzafer

7- Mecidiyeköy Tayfun

8- Topçular

9- Üçyüzlü

10- Z.Yıldız

 

7.GRUP

1- Alemdar

2- Ayazağa Esen

3- Esenkent İdman Yurdu

4- Eyüp Sultan Feshane

5- Fatih Sultan Mehmet

6- M.K.Paşa

7- Mollaaşkı

8- Sefaköy

9- Şafak 76

10- Terazidere

 
8.GRUP

1- Başakşehir İkitelli

2- Bayrampaşa Yenidoğan

3- Çayırgücü

4- Bezirganbahçe

5- Çağlayan Gençlerbirliği

6- Esenyurt İncirtepe

7- Haraççı

8- Hasköy

9- Tozkoparan Birlik

 

9.GRUP

1- Avcılar Gümüşpala

2- Bağcılar İ.Y. Cem

3- Bayrampaşa Demir

4- İstanbul Atakent

5- Piyalepaşa

6- Samatya

7- Şehzadebaşı

8- Şenlik Gençlerbirliği

9- Ulusspor

10- Yenidoğan Güneş

 

10.GRUP

1- Şişli Anadolu

2- Bağcılar Güneşli

3- Bayrampaşa Doğan

4- Esenyurt Kartal

5- Gedikpaşa

6- Ihlamurdere

7- Kocamustafapaşa

8- Olimpiyat

9- Sarıyer 1923 Özkan

10- Şişli Bomonti

 

11.GRUP

1- Abbasağa

2- Esenyurt Gümüşhane

3- Güngören Doğuş

4- İTÜ

5- Kadimspor

6- Muratpaşa

7- Özyarımburgaz

8- Yenişehir

9- Yeşilce

10- Zeytinburnu 1957

 

12.GRUP

1- 1863 Boğaziçi

2- Altınaslar

3- Eza Spor Kulübü

4- Giresun Emeksan

5- Global Futbol Kulübü

6- İstanbul Esenler Tokat

7- Kosova Güç

8- Mahmut Şevket Paşa

9- Nurtepe

10- Suceyin ve Yeşilyayla

 

13.GRUP

1- Abidei Hürriyet

2- Altınay

3- Bağcılar Gençlergücü

4- Ceylan

5- Esenyurt Balıkyolu

6- Haznedar

7- İstanbul Balkan

8- Kilyos

9- Özgenspor

10- Sütlüce

 

14.GRUP

1- Atışalanı

2- Avcılar 1903

3- Boğaziçi

4- Çatalzeytin Zümrüt

5- İstanbul Giresun

6- Kuzey Akın

7- Küçükçekmece Atakent

8- Sultangazi Sultançiftliği

9- Uskumru Köyü

10- Y.S.Selim

 

15.GRUP

1- Aydınlı

2- Feneryolu

3- Harbiş

4- Heybeliada

5- Kartal Atlas

6- Kuzguncuk

7- Küçüksu Rasathane

8- Mehmet Rauf Lisesi

9- Poyrazköy Gençlikeli

10- Sancaktepe Belediye Gençlik

 
 

IMG-3242

 

Diğer gruplar kura çekiminin ardından dahil edilecektir.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU

 

Bu haber 634 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

2.AMATÖR KÜME

JENERİK GİBİ GALİBİYET: 5-0

JENERİK GİBİ GALİBİYET: 5-0 Amatör 2.Küme 2.Grupta ligin dibine demir atan iki takımın mücadelesinde İstanbul Jenerikspor, Gümüşpınarsporu 5-0 ...

ORTAKÖYDEN BÜYÜK ÜSTÜNLÜK: 6-0

ORTAKÖYDEN BÜYÜK ÜSTÜNLÜK: 6-0 Amatör 2.Küme 2.Grupta oynanan maçta lider Silivri Ortaköy zorlu deplasmanda Üstün Futbol Kulübünü 6-0 mağlup edere...

EN ÇOK OKUNANLAR


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi