İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KÜNYE

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


KARATAŞ ULUS MAHALLESİNE TALİP

Tarih 05 Haziran 2023, 20:18 Editör İskender Kordu

Yerel seçimlerin yapılmasına uzun bir süre olmasına rağmen B.Çekmece ilçesine bağlı Ulus Mahallesinde sıcak saatler yaşanıyor.

KARATAŞ ULUS MAHALLESİ'NE TALİP

 IMG-4050-Kopya

Yerel seçimlerin yapılmasına uzun bir süre olmasına rağmen B.Çekmece ilçesine bağlı Ulus Mahallesi’nde sıcak saatler yaşanıyor.

 IMG-3930-Kopya

 Üstelik bu aday 1989 yılında aynı mahallede dünyaya gözlerini açan Emre Karataş’tan başkası değil. Karataş, Ulus Mahallesi’nin önde gelen kanaat önderlerinin de hazır bulunduğu bir kahvaltıyla adaylığını resmen ilan etti.

IMG-3935-Kopya
 
IMG-3941
Tanıtım programına B.Çekmece Tepecik Erzurumlular Derneği ev sahipliği yaptı. Kahvaltılı olarak yapılan programda kanaat önderlerinin de desteğini arkasına alan Karataş adaylık için ilk adımını attı.
IMG-3974-Kopya

EMRE KARATAŞ KİMDİR?

Ulus Mahallesi Muhtarı Emre Karataş 1969 yılında B.Çekmece Tepecik’e yerleşen Erzurumlu bir ailenin çocuğu.

IMG-4002-Kopya
Onun tabiriyle ailesinin İstanbul’a geldiği bu tarihle birlikte başladı B.Çekmece ve Tepecik sevdası. İlk, orta ve lise öğrenimini de Tepecik’teki okullarda tamamladı Karataş. Evli ve bir kız çocuğu babası. Aktif olarak da B.Çekmece SS226 Nolu Kamyoncular, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinde başkan yardımcısı. Tepecik’in etkin derneklerinden B.Çekmece Tepecik Erzurumlular Derneği’nde de başkan yardımcılığını sürdürüyor üç dönemden beri Karataş. Sporla da içli dışlı olan Karataş aynı zamanda B.Çekmece Tepecik Taraftarlar Derneği Başkan Yardımcısı. Tabiri caizse bir koltukta bir değil, iki değil üç karpuz birden taşıyor Karataş. Ulus Mahallesi Muhtarlığı da neden olmasın diyor Erzurumlu Dadaş.
IMG-3977-Kopya
 
IMG-3979-Kopya
 
IMG-3982-Kopya
 
IMG-3985
 
IMG-3990
 
IMG-3994-Kopya
 
IMG-4021-Kopya
 
IMG-4030-Kopya
 
IMG-4042-Kopya
 
IMG-4073-Kopya
“VATANDAŞLARIMIZA HİZMET ADINA BU GÖREVE TALİBİM”

Ve sözü kendisine bırakıyoruz kenara çekilerek. Karataş “1969 yılında ailemiz buraya geldikten sonra köyümüzden diğer akrabalarımızın da gelmesiyle birlikte bölgede Bin haneye ulaşan bir nüfusa sahip olduk Erzurumlular olarak. Bu süreç içerisinde Tepecik’in ilk muhtarı olan Ziya Bora ile görev yapan birinci azası Kemal Karataş amcamdan sonra muhtarlıkla alakalı herhangi bir göreve akrabalarımızın talip olmadığını gördüm. Yaklaşık olarak da 4 yıldan beri Ulus Mahalle’mizde ikamet etmiş olmam nedeniyle de gördüğümüz eksiklerden dolayı ve bunları tamamlamak, vatandaşlarımıza, komşularımıza, hemşehrilerimize hizmet adına bu göreve talip olduğumuzu kamuoyuna duyururuz.” Şeklinde konuştu.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU

Bu haber 345 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

AKGÜN, UEFA B ANTRENÖRLÜK BELGESİNİ ALDI

AKGÜN, UEFA B ANTRENÖRLÜK BELGESİNİ ALDI Bölgemiz antrenörlerinden Gökçealispor Altyapı Sorumlusu Ergün Akgün Erzurumda düzenlenen TFF-FGD Eğitim Programını...

AKGÜN, UEFA B ANTRENÖRLÜK BELGESİNİ ALDI

AKGÜN, UEFA B ANTRENÖRLÜK BELGESİNİ ALDI Bölgemiz antrenörlerinden Gökçealispor Altyapı Sorumlusu Ergün Akgün Erzurumda düzenlenen TFF-FGD Eğitim Programını...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi