İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


SİYASİ GÖRÜŞÜM SİLİVRİSPORDUR

SİYASİ GÖRÜŞÜM SİLİVRİSPORDUR

Tarih 21 Kasım 2013, 17:43 Editör İskender Kordu

Silivrispor Kulüp Başkanı İhsan Atun son günlerde isminin Silivri siyasetinde anılmasından duyduğu rahatsızlığı yayımladığı bir basın açıklaması ile kamuoyu ile paylaştı.

“SİYASİ GÖRÜŞÜM SİLİVRİSPOR’DUR”

 

Silivrispor Kulüp Başkanı İhsan Atun son günlerde isminin Silivri siyasetinde anılmasından duyduğu rahatsızlığı yayımladığı bir basın açıklaması ile kamuoyu ile paylaştı.

 

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ile 30 yıllık bir dostluğunun olduğunu ifade eden İhsan Atun bu yakınlıktan dolayı ortaya çıkan İhsan Atun Silivri Belediye Meclis Üyesi olacak şeklindeki asılsız dedikodulara meyal vermemek adına yazılı bir basın açıklaması yapmak zorunda kaldığını söyledi.  Silivrispor Kulüp Başkanı İhsan Atun yayımladığı basın açıklamasında; “Silivrispor çatısı altında göreve geldiğimiz günden bu zamana kadar geçen süreç içinde ilçe sporu için yapılabileceklerin hesabını yaptım çalışma arkadaşlarım ile birlikte. Bugüne kadar 750 gencimize spor yaptırmanın haklı gururunu yaşayan bir İhsan Atun sadece Silivrispor’un başarısı için koşturmaktadır. Siyasi bir beklenti içinde olmak için Silivrispor’u basamak olarak kullanacak kadar da basitleşemem ki buna da ihtiyacım kesinlikle yoktur.

“HEDEFİMİZ 1000 SİLİVRİLİ GENÇTİR”

Silivrispor bünyesinde belki de hiçbir profesyonel kulüpte olmayan branşlarda gençlerimize hizmet ediyoruz. Futbol, voleybol, güreş, folklor ve tenis olmak üzere 5 sportif branşta A takım ve altyapılar dahil olmak üzere yüzlerce Silivrili gencin sportif hizmetine katkı sunabilmek için yarışıyoruz. Şuana kadar 750 olan sporcu sayımız her geçen gün katlanarak artmaktadır. İddia ediyorum ki gelecek yıla kadar bu sayımızı 1000’in üzerine çıkartacağız ki bu rakam da öyle küçümsenecek bir rakam kesinlikle de değildir.

SİVAS’I GEÇMEK İSTİYORUZ”

Sportif başarılarda önceliğimiz katıldığımız liglerde A takım seviyesinde başarı sağlamaktır. Altyapılarda ise geleceğimizin garantisini sağlayacak ahlaklı sporcular yetiştirmektir. Ziraat Türkiye Kupası’nda şimdiki rakibimiz Sivasspor’a gelinceye kadar elediğimiz takımların geçmişleri ve başarıları da ortadadır. Şimdiki hedefimiz ise Sivasspor’u eleyip Silivrispor tarihinde bir ilke daha imza atmak için koşturuyoruz. Sivas’ı da geçip ilçemize Fenerbahçe’yi de getirmenin gayreti içindeyiz. Takım olarak Sivas’ı eleyemesek de izin verin lütfen Sivas maçına kadar bu hayali bir Silivrili olarak kuralım.

“SİYASİ GÖRÜŞÜM SİLİVRİSPOR’DUR”

Evet, her insanın olduğu gibi benim de siyasi bir görüşüm var. Benim siyasi görüşüm Silivrispor’dur. Silivri’dir. Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın yanında olmama gelince. Işıklar benim otuz yıllık aile dostumdur. Onun yanında meclis üyesi olacak en son insan ben olurum. Amaç görev almadan Atun ailesi olarak Özcan Işıklar’ı gece gündüz çalışarak destelemektir. Ayrıca 15 yıllık siyasi dönemimde o zaman yaşı küçük olan çocuklarıma zaman ayıramadığım için üzgünüm. Fakat aynı hatayı torunlarım için yapmayacağım. Silivri halkından ricam Silivrispor’a ve bünyesindeki 750 çocuğumuza sahip oluşumda Silivrispor’un yanında olan Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ederim” dedi.

Bu haber 2960 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN/ SİNAN KUTUR

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN/ SİNAN KUTUR Spor insanı Sinan Kutur bir mesaj yayınlayarak Tüm İslam Aleminin ve amatör futbol camiasının Ramazan Bayramını kut...

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN/ GÖKHAN DEMİR

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN/ GÖKHAN DEMİR Silivri Demir Havuz İşletme Sahibi Gökhan Demir bir mesaj yayınlayarak Tüm İslam Aleminin ve amatör futbol camiasın...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi