İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


1.AMATÖR SALI VE ÇARŞAMBA SONUÇLARI

Tarih 02 Haziran 2022, 11:55 Editör İskender Kordu

Dün ve bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

1.AMATÖR KÜME

2.GRUP

Yalıköy- Güzelce: 1-5

Gazitepe- Esenyurt: 0-2

Arnavutköy- Yeşilbayır:

Alibey- Subaşı: 6-1

4.GRUP

Etiler Kartal- Terazidere: 4-1

Kadırga- Şişli Anadolu: 17-0

Sarıyer FSM- K.Çekmece Tokat Bereketli: 3-4

Rumeli İ.Y.- Merkezefendi: 0-2

İstanbul 25 Çat- Sütlüce: 1-0

6.GRUP

Muradiye- Reşitpaşa: 1-0

Gayret- Güngören: 4-5

İstanbul Erzincan- Bağcılar İstoç:

Merkez Kayaşehir- Zeytinburnu Yeşiltepe: 0-4

8.GRUP

Özalibeyköy- Şafak 76: 1-4

Altınaslar- Çeliktepe: 1-4

Şirinevler- İzzetpaşa: 1-2

İTÜ- GOP Şemsipaşa: 2-2

9.GRUP

Tozkoparan Birlik- Olimpiyat: 2-3

Küçükayasofya- Mahmutbey: 2-2

Esenyurt Acar- Taksim: 2-0

Kayaşehir- Rami: 2-3

Eroğlu- Tahtakale Kartalları: 3-4

10.GRUP

Sultanmurat- 1863 Boğaziçi:

Hasköy- B.P.Demir: 1-0

Sanayi Mahallesi- Avcılar Yeşilkent: 1-3

Kumkapı Sarıçubuk- Z.Zafer: 2-0

11.GRUP

Gültepe Özgençlik- Tepebağ Kültür: 2-8

Çankırı Maruf- Bağcılar Güneşli: 1-1

Sakarya İMÇ- K.M.Paşa: 1-1

Şişli Yayla- FK 1864: 1-3

Alemdar- Sarıyer Yeni Mahalle: 1-5

12.GRUP

Bahçeköy- Neslişah: 3-2

Harmantepe- Filiz: 2-4

Y.S.Selim- Esenay: 2-4

Zeytinburnu- Trabzon 1453: 3-0

13.GRUP

Esenler- Z.Yıldız: 2-4

İkitelli- Ş.Gençlerbirliği: 3-7

M.K.Paşa- Gelişim: 2-7

Boyacıköy- Fatih Hilal: 3-1

14.GRUP

Davutpaşa- Esentepe Adıyaman: 4-1

Ateştuğla- Esenler Turgut Reis: 5-2

Yıldırımbosna- Yeşilce: 1-1

İstanbul Trabzon- Emirgan:1-3

15.GRUP

Altınyıldız- Sarıyer Maden: 5-0

Güneşli- Bahçelievler İ.Y.: 0-6

Mecidiyeköy Tayfun- Yeni Levent Konaklar: 1-5

Damla- Hamidiye: 2-1

16.GRUP

Fatih Görkem Atletik- S.Kartal:

Avcılar Gençlerbirliği- Merter: 2-0

Vardar- S.Sultançiftliği: 1-0

Pınar- A.Hürriyet: 5-0

18.GRUP

Küçükbakkalköy- Haydar: 4-1

Balkan Yeşilbağlar- Ümraniye İnkılapbir: 1-0

Taşdelen- Onay: 0-0

19.GRUP

Ortadağ- Taç: 3-4

Üsküdar Anadolu- Fındıklı: 5-0

Kozyatağı- Pendik Kaynarca: 1-3

1923 Esenkent- Beykoz Elmalı: 5-4

20.GRUP

Kavakpınar- Ümraniye Hekimbaşı: 4-2

Heybeliada- Sultanbeyli: 2-4

Üsküdar İcadiye- Şile: 0-2

Bostancı- Ataşehirgücü: 0-2

Beykoz İshaklı Köyü- Girne Gençlik: 3-2

22.GRUP

Adalar- İstanbul Esnaf: 2-1

Maltepe Yıldız- İdealtepe: 1-2

Özkaracaahmet- Çiğdem: 2-0

Bu haber 586 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

GENÇLERE SPOR YAPTIRMAK ÖNEMLİ

GENÇLERE SPOR YAPTIRMAK ÖNEMLİ Tepebağ Kültürspor Genel Kaptanı Erol Sarıkurt kulüp olarak hedeflerinin daha çok sayıda gence spor yaptırmak olduğ...

ÜSKÜDAR ANADOLU İMZAYA DOYMUYOR

ÜSKÜDAR ANADOLU İMZAYA DOYMUYOR Amatör 1.Küme ekiplerinden Üsküdar Anadoluspordan bir transfer daha.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi