1.AMATÖR SALI VE ÇARŞAMBA SONUÇLARI


Açıklama: Dün ve bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 02 Haziran 2022
Geçerli Tarih: 26 Eylül 2022, 18:41
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=61505


1.AMATÖR KÜME

2.GRUP

Yalıköy- Güzelce: 1-5

Gazitepe- Esenyurt: 0-2

Arnavutköy- Yeşilbayır:

Alibey- Subaşı: 6-1

4.GRUP

Etiler Kartal- Terazidere: 4-1

Kadırga- Şişli Anadolu: 17-0

Sarıyer FSM- K.Çekmece Tokat Bereketli: 3-4

Rumeli İ.Y.- Merkezefendi: 0-2

İstanbul 25 Çat- Sütlüce: 1-0

6.GRUP

Muradiye- Reşitpaşa: 1-0

Gayret- Güngören: 4-5

İstanbul Erzincan- Bağcılar İstoç:

Merkez Kayaşehir- Zeytinburnu Yeşiltepe: 0-4

8.GRUP

Özalibeyköy- Şafak 76: 1-4

Altınaslar- Çeliktepe: 1-4

Şirinevler- İzzetpaşa: 1-2

İTÜ- GOP Şemsipaşa: 2-2

9.GRUP

Tozkoparan Birlik- Olimpiyat: 2-3

Küçükayasofya- Mahmutbey: 2-2

Esenyurt Acar- Taksim: 2-0

Kayaşehir- Rami: 2-3

Eroğlu- Tahtakale Kartalları: 3-4

10.GRUP

Sultanmurat- 1863 Boğaziçi:

Hasköy- B.P.Demir: 1-0

Sanayi Mahallesi- Avcılar Yeşilkent: 1-3

Kumkapı Sarıçubuk- Z.Zafer: 2-0

11.GRUP

Gültepe Özgençlik- Tepebağ Kültür: 2-8

Çankırı Maruf- Bağcılar Güneşli: 1-1

Sakarya İMÇ- K.M.Paşa: 1-1

Şişli Yayla- FK 1864: 1-3

Alemdar- Sarıyer Yeni Mahalle: 1-5

12.GRUP

Bahçeköy- Neslişah: 3-2

Harmantepe- Filiz: 2-4

Y.S.Selim- Esenay: 2-4

Zeytinburnu- Trabzon 1453: 3-0

13.GRUP

Esenler- Z.Yıldız: 2-4

İkitelli- Ş.Gençlerbirliği: 3-7

M.K.Paşa- Gelişim: 2-7

Boyacıköy- Fatih Hilal: 3-1

14.GRUP

Davutpaşa- Esentepe Adıyaman: 4-1

Ateştuğla- Esenler Turgut Reis: 5-2

Yıldırımbosna- Yeşilce: 1-1

İstanbul Trabzon- Emirgan:1-3

15.GRUP

Altınyıldız- Sarıyer Maden: 5-0

Güneşli- Bahçelievler İ.Y.: 0-6

Mecidiyeköy Tayfun- Yeni Levent Konaklar: 1-5

Damla- Hamidiye: 2-1

16.GRUP

Fatih Görkem Atletik- S.Kartal:

Avcılar Gençlerbirliği- Merter: 2-0

Vardar- S.Sultançiftliği: 1-0

Pınar- A.Hürriyet: 5-0

18.GRUP

Küçükbakkalköy- Haydar: 4-1

Balkan Yeşilbağlar- Ümraniye İnkılapbir: 1-0

Taşdelen- Onay: 0-0

19.GRUP

Ortadağ- Taç: 3-4

Üsküdar Anadolu- Fındıklı: 5-0

Kozyatağı- Pendik Kaynarca: 1-3

1923 Esenkent- Beykoz Elmalı: 5-4

20.GRUP

Kavakpınar- Ümraniye Hekimbaşı: 4-2

Heybeliada- Sultanbeyli: 2-4

Üsküdar İcadiye- Şile: 0-2

Bostancı- Ataşehirgücü: 0-2

Beykoz İshaklı Köyü- Girne Gençlik: 3-2

22.GRUP

Adalar- İstanbul Esnaf: 2-1

Maltepe Yıldız- İdealtepe: 1-2

Özkaracaahmet- Çiğdem: 2-0