İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


B.ÇEKMECE KULÜPLERİ MALZEMELENDİ

B.ÇEKMECE KULÜPLERİ MALZEMELENDİ

Tarih 24 Ekim 2020, 18:18 Editör İskender Kordu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen amatörspor malzemeleri dağıtımına Büyükçekmece İlçesiyle devam edildi.

B.ÇEKMECE KULÜPLERİ MALZEMELENDİ

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen amatörspor malzemeleri dağıtımına Büyükçekmece İlçesiyle devam edildi.

 

Büyükçekmece Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi'nde gerçekleşen malzeme  dağıtım  töreninde  Büyükçekmece Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Eren Savaş, Başkan yardımcısı Tamer Canbaz ve diğer yöneticiler yöneticiler malzemelerin dağıtımı  konusunda kulüplere yardım etti.

Futbol branşında toplam 13 kulübün malzemeleri kulüp yetkililerine Büyükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Eren Savaş ve Başkan yardımcısı Tamer Canbaz gözetiminde teslim edildi.

Malzeme dağıtım töreni sonrası bir açıklama yapan Büyükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Eren Savaş, Pandemiye rağmen kulüplere gerekli malzeme desteği sunma nezaketi gösteren İBB, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü İlker Öztürk’e ve malzeme töreninde hazır bulunarak kulüplere dağıtımı gerçekleştiren İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü personeline, Büyükçekmece Kulüpleri adına teşekkür ettiklerini söyledi.

Savaş, “Amatör Spora sağladıkları spor malzemesi ve katkılarından dolayı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü İlker Öztürk’e ve Malzeme töreninde hazır bulunarak kulüplere dağıtımı gerçekleştiren İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü Personeline, şahsım ve Büyükçekmece Kulüpleri adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu haber 728 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

19 MAYIS KUTLU OLSUN/ RECEP EROL

19 MAYIS KUTLU OLSUN/ RECEP EROL Spor ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerinden Recep Erol bir mesaj yayınlayarak Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor...

19 MAYIS KUTLU OLSUN/ CEVAT ERGEN

19 MAYIS KUTLU OLSUN/ CEVAT ERGEN Defne Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Ergen bir mesaj yayınlayarak Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramın...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi