B.ÇEKMECE KULÜPLERİ MALZEMELENDİ


Açıklama: İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen amatörspor malzemeleri dağıtımına Büyükçekmece İlçesiyle devam edildi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2020
Geçerli Tarih: 23 Ocak 2021, 22:56
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=55419


B.ÇEKMECE KULÜPLERİ MALZEMELENDİ

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen amatörspor malzemeleri dağıtımına Büyükçekmece İlçesiyle devam edildi.

 

Büyükçekmece Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi'nde gerçekleşen malzeme  dağıtım  töreninde  Büyükçekmece Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Eren Savaş, Başkan yardımcısı Tamer Canbaz ve diğer yöneticiler yöneticiler malzemelerin dağıtımı  konusunda kulüplere yardım etti.

Futbol branşında toplam 13 kulübün malzemeleri kulüp yetkililerine Büyükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Eren Savaş ve Başkan yardımcısı Tamer Canbaz gözetiminde teslim edildi.

Malzeme dağıtım töreni sonrası bir açıklama yapan Büyükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Eren Savaş, Pandemiye rağmen kulüplere gerekli malzeme desteği sunma nezaketi gösteren İBB, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü İlker Öztürk’e ve malzeme töreninde hazır bulunarak kulüplere dağıtımı gerçekleştiren İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü personeline, Büyükçekmece Kulüpleri adına teşekkür ettiklerini söyledi.

Savaş, “Amatör Spora sağladıkları spor malzemesi ve katkılarından dolayı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü İlker Öztürk’e ve Malzeme töreninde hazır bulunarak kulüplere dağıtımı gerçekleştiren İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü Personeline, şahsım ve Büyükçekmece Kulüpleri adına teşekkür ediyorum.” dedi.