İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


OKUR AMATÖRLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ

OKUR AMATÖRLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ

Tarih 22 Haziran 2019, 14:31 Editör İskender Kordu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Okur önceki gün K.Çekmece amatör spor kulüp temsilcilerinin de hazır bulunduğu bir panele katılarak amatörlerin sorunlarını dinledi.

OKUR AMATÖRLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ

 IMG-6356-Kopya

Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Okur önceki gün K.Çekmece amatör spor kulüp temsilcilerinin de hazır bulunduğu bir panele katılarak amatörlerin sorunlarını dinledi.

 IMG-6294-Kopya

.Çekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşçı’nın da yer aldığı panelde açılış konuşmasını yapan Okur, gençleri yaz aylarında yaptıkları gençlik kamplarına katılmalarını istedi.

IMG-6299

 Okur “Yaz kampları için müracaatlar devam ediyor. Gençlik kampları için müracaatta bulunabilirsiniz. Yaz kamplarından faydalanmasını tavsiye ederim.” Dedi.

IMG-6296

Tesisleşmeye büyük önem verdiklerini kaydeden Okur “Yaptığımız tesislerin kullanılabilir olması çok önemli. Sporun toplumun her alanında yaygınlaştırılmasına büyük önem veriyoruz. Türk gençliğinin kazanmasını istiyoruz. Tek başımıza bizim çaba sarf etmemiz yeterli değil. Bu tesislerden bir çok Milli sporcu  yetiştirerek ay yıldızlı bayrağımızı dünyanın her yerinde dalgalandırmalıyız.” Şeklinde konuştu.

IMG-6316

K.Çekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşçı da söz alarak yaptığı  konuşmasında amatör sporu öğrencilerin hayatının bir parçası haline getirmek zorunda olduklarını söyledi. Aşçı “Amatör sporu gençlerimize sevdirerek hayatlarının bir parçası haline getirmemiz lazım. Ayrıca bir çalıştay yapıp sporu nasıl yaygınlaştırabiliriz konusunda somut adımlar atabiliriz. Bu konuda bir yol haritası çizebiliriz. Spora çok önem veriyoruz. Eğitimin önemli unsurlarından biri olarak sporcuların yanında olacağız.” Dedi.

IMG-6324

Bu arada toplantının sonunda Okur amatör spor kulüp yöneticileriyle ayrı bir toplantı yaptı.

IMG-6334
IMG-6337

K.Çekmece ilçesinde bulunan kulüp temsilcileriyle yaklaşık olarak 1 buçuk saat süren bir toplantı yapan Okur kulüplerin sorunlarını tek tek dinleyerek not tuttu.

Bu haber 992 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

SIRA TASLAĞA GELDİ

SIRA TASLAĞA GELDİ İstanbul Futbol İl Temsilciliği, taban birlikleriyle biraraya gelerek salgın nedeniyle yarıda kalan ligler konus...

ÜLTANIRDAN JENERİKE TEŞEKKÜR

ÜLTANIRDAN JENERİKE TEŞEKKÜR İstanbul Jenerikteki iki yıllık görevinin ardından Yükselen Mimarobaspora genel koordinatör olarak imza atan Erkan...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi