OKUR AMATÖRLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ


Açıklama: Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Okur önceki gün K.Çekmece amatör spor kulüp temsilcilerinin de hazır bulunduğu bir panele katılarak amatörlerin sorunlarını dinledi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2019
Geçerli Tarih: 15 Aralık 2019, 20:52
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=51104


OKUR AMATÖRLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ

 IMG-6356-Kopya

Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Okur önceki gün K.Çekmece amatör spor kulüp temsilcilerinin de hazır bulunduğu bir panele katılarak amatörlerin sorunlarını dinledi.

 IMG-6294-Kopya

.Çekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşçı’nın da yer aldığı panelde açılış konuşmasını yapan Okur, gençleri yaz aylarında yaptıkları gençlik kamplarına katılmalarını istedi.

IMG-6299

 Okur “Yaz kampları için müracaatlar devam ediyor. Gençlik kampları için müracaatta bulunabilirsiniz. Yaz kamplarından faydalanmasını tavsiye ederim.” Dedi.

IMG-6296

Tesisleşmeye büyük önem verdiklerini kaydeden Okur “Yaptığımız tesislerin kullanılabilir olması çok önemli. Sporun toplumun her alanında yaygınlaştırılmasına büyük önem veriyoruz. Türk gençliğinin kazanmasını istiyoruz. Tek başımıza bizim çaba sarf etmemiz yeterli değil. Bu tesislerden bir çok Milli sporcu  yetiştirerek ay yıldızlı bayrağımızı dünyanın her yerinde dalgalandırmalıyız.” Şeklinde konuştu.

IMG-6316

K.Çekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşçı da söz alarak yaptığı  konuşmasında amatör sporu öğrencilerin hayatının bir parçası haline getirmek zorunda olduklarını söyledi. Aşçı “Amatör sporu gençlerimize sevdirerek hayatlarının bir parçası haline getirmemiz lazım. Ayrıca bir çalıştay yapıp sporu nasıl yaygınlaştırabiliriz konusunda somut adımlar atabiliriz. Bu konuda bir yol haritası çizebiliriz. Spora çok önem veriyoruz. Eğitimin önemli unsurlarından biri olarak sporcuların yanında olacağız.” Dedi.

IMG-6324

Bu arada toplantının sonunda Okur amatör spor kulüp yöneticileriyle ayrı bir toplantı yaptı.

IMG-6334
IMG-6337

K.Çekmece ilçesinde bulunan kulüp temsilcileriyle yaklaşık olarak 1 buçuk saat süren bir toplantı yapan Okur kulüplerin sorunlarını tek tek dinleyerek not tuttu.