ONLARI ÇOK İYİ ANALİZ ETMİŞTİK


Açıklama: İnkılapspor Teknik Direktörü Şenol Demir deplasmanda 2-1 kazandıkları K.Çekmece maçının ardından yaptığı değerlendirmede rakibi iyi analiz ettiklerini, rakibin pas trafiğini keserek yaptıkları hamlelerle sonuca gittiklerini söyledi.
Kategori: BÖLGESEL AMATÖR LİG
Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2024
Geçerli Tarih: 28 Mayıs 2024, 14:23
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=71184


“ONLARI ÇOK İYİ ANALİZ ETMİŞTİK”

 

İnkılapspor Teknik Direktörü Şenol Demir deplasmanda 2-1 kazandıkları K.Çekmece maçının ardından yaptığı değerlendirmede rakibi iyi analiz ettiklerini, rakibin pas trafiğini keserek yaptıkları hamlelerle sonuca gittiklerini söyledi.

 a275b2ad-7ddf-42ed-ba82-272b1f442fee

“KENDİ AÇIMDAN ZOR BİR SÜREÇTEYİM”

Demir “Kendi açımdan zor bir süreçteyim. Eşimin hastalığından dolayı bazı antrenmanlara katılamadım. Ekipteki arkadaşlarıma ve oyuncularıma sonsuz teşekkür ediyorum. Bana sonsuz destek verdiler. Ayrıca başkanımız Fatih Aysel’e, sportif direktörümüz Tamer Çınar, yönetim ve İnklapspor camiası yanımda oldu. Mükemmel insanlar. Teşekkür ederim.” Diye konuştu.

1

“OYUNCULARIMI CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM”

Maçla ilgili düşüncelerini de paylaşan Demir “ Maça gelince Küçükçekmece bu ligin en iyi takımlarından biri. Onları çok iyi analiz etmiştik. Rakibimizin pas trafiğini kesince istediğimiz oyuna geçtik ve oyuna hamleler yaparak kazanmasını bildik. Oyuncularımı canı gönülden kutluyorum.” Dedi.

3

“K.ÇEKMECESPOR CAMİASINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM”

K.Çekmecespor camiasına vefat eden taraftarı için de başsağlığı dileklerini paylaşan Demir “ K.Çekmece camiasına da vefat eden taraftarı için başsağlığı diliyor ve kendilerine başarılar diliyorum. Artık her maç bizim için final. Maçlara öyle bakıyoruz.” İfadesini kullandı.

Haber: İskender KORDU