2.AMATÖR KURALARI ATEŞTEN GÖMLEK


Açıklama: Amatör 2.Küme grup kura çekimi bugün yapıldı. İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Kemal Bektaş Toplantı Salonunda yapılan kura çekimi sonrasında gruplar belli oldu.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2024
Geçerli Tarih: 28 Mayıs 2024, 13:09
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=71069


2.AMATÖR KURALARI ATEŞTEN GÖMLEK

 IMG-3216

Amatör 2.Küme grup kura çekimi bugün yapıldı.

 IMG-3227
İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Kemal Bektaş Toplantı Salonu’nda yapılan kura çekimi sonrasında gruplar belli oldu.

IMG-3228 

 Liglerin 2 Mart’ta başlayacağı, gruplarında birinci olan 20 takımın doğrudan, ikinci olan 20 takım arasından turu geçen 10 takımın da Play Off’tan 1.Amatöre yükseleceği ifade edildi.

 IMG-3235

1.GRUP

1- Prestij Atletik

2- Özel Doğa Hospital Yeşilkent

3- Çakılköy

4-Kabakça

5- Seymenköy

6- Terkos

7- Celaliye

8- Istranca

9- Kavaklı

10- Akörenköy

 IMG-3238

2.GRUP

1- Kamibola

2- Gümüşpınar

3- Yeşilesenyurt

4- Beycilerspor

5- Silivri Ortaköy

6-  İstanbul Arena

7- İzzettinspor

8- İstanbul Jenerik

9- Çatalca Belediye

10- Üstün Futbol Kulübü

 IMG-3233

3.GRUP

1- Öznakkaş

2- Çantaköy

3- İhsaniyespor

4- Tepecik Anadolu

5- Silivri Mimarsinan

6- Çeltikköy

7- Yalıköy

8- Beylikdüzü Demir

9- Gençoba

 
4.GRUP

1- Ambarlıspor

2- Bakırköy Gençlik

3- Eyüp Çırçır İmar

4- Güneşli

5- İstanbul Gençlergücü

6- İstanbul Kıraç

7- İstanbul Trabzon

8- Kazım Karabekir Mevlana

9- Okmeydanı Fetih

10- Sakarya İMÇ

 

5.GRUP

1- Bağcılarspor

2- Çırçır

3- Fişek

4- Harmantepe

5- Ispartakule

6- Kemerburgaz

7- Esenler Yavuz Selim

8- Söğütlüçeşme Birlik

9- Taksim

10- Zekeriyaköy

 

6.GRUP

1- 1453 İstanbul AS

2- 5 Mevsim Gençlik

3- Arnavutköy

4- Beylikdüzü İdman Yurdu

5- Fevzi Çakmak Futbol Kulübü

6- Gürzafer

7- Mecidiyeköy Tayfun

8- Topçular

9- Üçyüzlü

10- Z.Yıldız

 

7.GRUP

1- Alemdar

2- Ayazağa Esen

3- Esenkent İdman Yurdu

4- Eyüp Sultan Feshane

5- Fatih Sultan Mehmet

6- M.K.Paşa

7- Mollaaşkı

8- Sefaköy

9- Şafak 76

10- Terazidere

 
8.GRUP

1- Başakşehir İkitelli

2- Bayrampaşa Yenidoğan

3- Çayırgücü

4- Bezirganbahçe

5- Çağlayan Gençlerbirliği

6- Esenyurt İncirtepe

7- Haraççı

8- Hasköy

9- Tozkoparan Birlik

 

9.GRUP

1- Avcılar Gümüşpala

2- Bağcılar İ.Y. Cem

3- Bayrampaşa Demir

4- İstanbul Atakent

5- Piyalepaşa

6- Samatya

7- Şehzadebaşı

8- Şenlik Gençlerbirliği

9- Ulusspor

10- Yenidoğan Güneş

 

10.GRUP

1- Şişli Anadolu

2- Bağcılar Güneşli

3- Bayrampaşa Doğan

4- Esenyurt Kartal

5- Gedikpaşa

6- Ihlamurdere

7- Kocamustafapaşa

8- Olimpiyat

9- Sarıyer 1923 Özkan

10- Şişli Bomonti

 

11.GRUP

1- Abbasağa

2- Esenyurt Gümüşhane

3- Güngören Doğuş

4- İTÜ

5- Kadimspor

6- Muratpaşa

7- Özyarımburgaz

8- Yenişehir

9- Yeşilce

10- Zeytinburnu 1957

 

12.GRUP

1- 1863 Boğaziçi

2- Altınaslar

3- Eza Spor Kulübü

4- Giresun Emeksan

5- Global Futbol Kulübü

6- İstanbul Esenler Tokat

7- Kosova Güç

8- Mahmut Şevket Paşa

9- Nurtepe

10- Suceyin ve Yeşilyayla

 

13.GRUP

1- Abidei Hürriyet

2- Altınay

3- Bağcılar Gençlergücü

4- Ceylan

5- Esenyurt Balıkyolu

6- Haznedar

7- İstanbul Balkan

8- Kilyos

9- Özgenspor

10- Sütlüce

 

14.GRUP

1- Atışalanı

2- Avcılar 1903

3- Boğaziçi

4- Çatalzeytin Zümrüt

5- İstanbul Giresun

6- Kuzey Akın

7- Küçükçekmece Atakent

8- Sultangazi Sultançiftliği

9- Uskumru Köyü

10- Y.S.Selim

 

15.GRUP

1- Aydınlı

2- Feneryolu

3- Harbiş

4- Heybeliada

5- Kartal Atlas

6- Kuzguncuk

7- Küçüksu Rasathane

8- Mehmet Rauf Lisesi

9- Poyrazköy Gençlikeli

10- Sancaktepe Belediye Gençlik

 
 

IMG-3242

 

Diğer gruplar kura çekiminin ardından dahil edilecektir.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU