TARİFSİZ BİR ACI YAŞADIK


Açıklama: Güzelcespor yönetim kurulu tarafından yapılan basın açıklamasında altyapılarından yetişen ve yıllarca formalarını giyen Mümin Talip Pazarlının vefatı nedeniyle camia olarak büyük bir üzüntü yaşadıkları belirtildi.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 20 Şubat 2024
Geçerli Tarih: 28 Mayıs 2024, 14:12
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=71135


“TARİFSİZ BİR ACI YAŞADIK”

 

Güzelcespor  yönetim kurulu tarafından yapılan basın açıklamasında altyapılarından yetişen ve yıllarca formalarını giyen Mümin Talip Pazarlı’nın vefatı nedeniyle camia olarak büyük bir üzüntü yaşadıkları belirtildi.

 34

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi “Güzelce’mizin ve Güzelcespor’un yetiştirdiği çok özel ve değerli futbolcu kardeşimiz Mümin Talip Pazarlı’nın ani vefatı tüm Güzelce halkını, spor camiasını ve tanıyanlarını çok derinden üzmüştür. Cenaze öncesinde ve sonrasında, cenazemize katılan ve sosyal medyadan taziyelerini ileten herkesten Rabb’im razı olsun. Tarifsiz bir acı yaşadık. Allah CC Mümin Talip Pazarlı kardeşimizin mekanını cennet eylesin.”

GENÇORDU’YA TEŞEKKÜR BAFRA’YA KINAMA

Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi “Haberin alındığı saatten sonra yönetim kurulunun TFF VE İl Temsilciliğine Whatsapp grubu aracılığıyla maçlarımızın iptal edilmesini talep ettik. Ali Tanrıyaşükür ve Yıldırım Bey’e duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyoruz. Ayrıca rakiplerimizden Gençordu Kulübüne de erteleme talebimizi kabul ettikleri için ayrıca teşekkür ederiz. A takımımızın rakibi İstanbul Bafra yönetimini aramamıza ve durumumuzu anlatmamıza rağmen (Bu durumda maça çıkamazdık) “Biz maça çıkacağız” cevabını aldık. Ve bu davranışlarını kulüp olarak kınıyoruz. Onlar oynamadan maçı aldı ama spor camiasının tepkisini aldılar. Spor kamuoyuna saygıyla duyurulur.”