BÖYLE OLAYLARIN OLMASI GERÇEKTEN ÜZÜCÜ


Açıklama: İnkılapspor Teknik Direktörü Şenol Demir Beylikdüzü ile golsüz berabere kaldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada çıkan olayları değerlendirerek olayları bu boyuta gelmesinin üzücü olduğunu, tek suçlunun kendileri olmadığını söyledi.
Kategori: BÖLGESEL AMATÖR LİG
Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2024
Geçerli Tarih: 28 Mayıs 2024, 20:38
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=71128


“BÖYLE OLAYLARIN OLMASI GERÇEKTEN ÜZÜCÜ”

 

İnkılapspor Teknik Direktörü Şenol Demir Beylikdüzü ile golsüz berabere kaldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada çıkan olayları değerlendirerek olayları bu boyuta gelmesinin üzücü olduğunu, tek suçlunun kendileri olmadığını söyledi.

 54

“HAKEM MAÇIN GERİLMESİNİN EN BÜYÜK SEBEBİDİR”

 Demir “Beylikdüzü maçına baskıyla başladık. Rakibin kapanacağını bilip atakları yönlendirmeye çalıştık. Rakibimiz de kontra toplarla etkili olmaya çalıştı. İkinci yarı rakibi iyice baskı altına almamıza rağmen gol atamadık. Seyri güzel bir maçtı. Hakemle ilgili fazla konuşmak istemiyorum ama maçın gerilmesinin en büyük sebebidir. Taraflı tarafsız herkesin tepkisi hakeme oldu. Maç sonunda futbol sahalarında olmaması gereken olaylar oldu. Ama bu olayların tek suçlusu biz değiliz. Rakip oyuncuların da hataları var. Yakışmadı. Futbol adına böyle olayların olması gerçekten üzücü. Futbol sahada oynanır ve biter.” İfadesini kullandı.