FERİKÖY ARTEMİSTE PUSUYA YATTI


Açıklama: Süper Amatör Küme ekiplerinden Feriköyspor Play Off öncesi bugün öğleden sonra Kumburgaz Artemis Princess Otelde kampa girdi.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 28 Ocak 2014
Geçerli Tarih: 28 Mayıs 2024, 20:26
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=22378


FERİKÖY ARTEMİS’TE PUSUYA YATTI

 

Süper Amatör Küme ekiplerinden Feriköyspor Play Off öncesi bugün öğleden sonra Kumburgaz Artemis Princess Otel’de kampa girdi.

Fotoğrafı daha büyük görmek için linke tıklayın: http://4.bp.blogspot.com/-x1iKWThnNtQ/UugM8JKxFlI/AAAAAAABXwc/7J0yEAHHwRg/s1600/DSC_0815_d%C3%BCzenlendi-1.jpg 

Teknik direktör Hüseyin Köse yönetiminde ilk antrenmanını akşam saatlerine doğru Ortaköy Stadı’nda yapan kırmızı beyazlılar akşam 19.00’da da yemek yiyerek dinlenmeye geçti.

Kampta kafileye Gürsel Yılmaz’ın başkanlık yaptığı kaydedildi.

 Oldukça neşeli bir şekilde başlayan kampta futbolcuların oldukça keyifli oldukları gözlendi. Günün ilk çalışmasında futbolculara fazla yüklenmeyen teknik direktör Hüseyin Köse’nin de takıma çabuk kaynaştığı gözlendi.

Kampın ilk gününde sorularımızı yanıtlandıran Köse şartlar ne olursa olsun Feriköy’ün her zaman şampiyonluk hedeflediğini, ligin tepesinde olması gerektiğini söyledi. Köse “Feriköy’ün hedefleri her zaman yukarılarıdır. Şartlar ne olursa olsun bu ligin tepesinde olması gerekiyor. Bunu da başarabilecek oyuncu kalitesine sahibiz.” diye konuştu. Rakipleriyle ilgili olarak da temkinli konuşan Köse “Bir çok takım transferler yaptı. Takımların son durumlarını bilemiyorum. Feriköy kulübünün de iyi bir kadro yapısı var. Allah’ın izniyle, çok büyük bir aksilik olmadığı sürece bu ligden çıkacağız. Biz de bunun için geldik. Bu potansiyeli gördüğümüz için geldik. Çocuklara antrenörlükten ziyade ağabeylik yapmaya geldim. İyi bir hocayla çalmıştılar. Fiziksel olarak da iyi durumdalar. Aman aman sıkıntıları yok. Onları ağabeylik yaparak çocukları yukarı doğru taşımaya çalışacağız.” dedi.

Haber ve fotoğraf: İskender KORDU