DAHA İYİ BİR YERDE BIRAKACAĞIZ


Açıklama: Güzelcespor Kulüp Başkanı Hüseyin Aydından Haber Ekspres Spor Servisine flaş açıklamalar geldi. Aydın, kulübü aldıkları noktadan daha iyi bir noktada bırakacaklarını söyledi.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2019
Geçerli Tarih: 28 Mayıs 2024, 20:01
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=50819


“DAHA İYİ BİR YERDE BIRAKACAĞIZ”

 

Güzelcespor Kulüp Başkanı Hüseyin Aydın’dan Haber Ekspres Spor Servisi’ne flaş açıklamalar geldi. Aydın, kulübü aldıkları noktadan daha iyi bir noktada bırakacaklarını söyledi.

 

“FAYDALI İŞLER YAPTIĞIMIZA İNANIYORUM”

Aydın “Kulübü aldığımız noktadan daha iyi bir yerde bırakacağız. Kulübü aldığımızda ligde iki kategoride mücadele ediyorduk. Tesislerimiz tamamlanmamıştı. Bir tek saha vardı. Orada da resmi maç yapamıyorduk. Bu süreçte belediye ile kurduğumuz diyaloglar sayesinde tesisleri n hızlı bir şekilde tamamlanmasına  ön ayak olduk.  Takım sayımızı kademeli olarak arttırarak 9 kategoriye çıkardık. Bununla birlikte futbolcu sayımızı arttırdık. Bununla beraber transfere fazla girmemeye gayret gösterdik. Ama yetenekli gençleri kadromuza katarak yaş ortalamasını 20’de tuttuk. Takımda görev  yapan  hoca sayımızı arttırdık. Tesislerimizde hizmet eden kafeteryamızı faaliyete geçirdik. Öncelikli düşüncemiz altyapıya önem verip kulübümüzü  sürdürülebilir bir düzende yürümesini sağladık. Bunda da başarılı  olduğumuza inanıyorum. Ekibimizle beraber 4 yılı aşkın süre içinde kulübümüze faydalı  işler yaptığımıza  inanıyorum.  Bundan sonraki süreçte yeni gelecek olan yönetici  arkadaşları  kulübü  daha  iyi yerlere getirebilmeleri  için  elimizden gelen desteği  her zaman sağlayacağız.” Şeklinde konuştu.

“HAKİKATEN ÇOK YORULDUK”

Aday olmaması ile ilgili süreci de değerlendiren Aydın “Bu süreç içinde hakikaten çok yorulduk. Ben kendi şahsıma bıkkınlık gelmeden  görev değişikliği ile yeni heyecanlı kişilerin işin başına gelmesi her zaman iyidir. Bu düşünce ile yapılacak olan görev değişikliğinin  de camiaya hayırlı olacağına inanıyorum. Şahsım adına görev yapan arkadaşlara, yeni görevi devralacak arkadaşlara  da teşekkür eder, başarılar  dilerim.” Dedi.

Haber: İskender KORDU