TOPLAYABİLDİĞİMİZ TÜM PUANLARI TOPLAMAYA ÇALIŞACAĞIZ


Açıklama: K.Çekmece Ufukspor Teknik Direktörü Murat Müftüoğlu güvenlik önlemlerinin yetersizliği nedeniyle ertelenen Beylerbeyi 1911 maçının tehir edilmesi üzerine yaptığı açıklamada grupta alınan diğer sonuçlara göre bu maçın öneminin bir kat daha arttığını söyledi.
Kategori: BÖLGESEL AMATÖR LİG
Eklenme Tarihi: 06 Aralık 2023
Geçerli Tarih: 21 Nisan 2024, 02:24
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=70307


“TOPLAYABİLDİĞİMİZ TÜM PUANLARI TOPLAMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

 

K.Çekmece Ufukspor Teknik Direktörü Murat Müftüoğlu güvenlik önlemlerinin yetersizliği nedeniyle ertelenen Beylerbeyi 1911 maçının tehir edilmesi üzerine yaptığı açıklamada grupta alınan diğer sonuçlara göre bu maçın öneminin bir kat daha arttığını söyledi.

 murat-m-ft-o-lu

 

Erteleme maçı dahil devre arasına kadar oynayacakları maçlarda toplayabildikleri kadar puan toplamaya çalışacaklarını ifade eden Müftüoğlu “Maçın ertelenmesini beklemiyorduk ama alınan diğer sonuçlara göre maçın önemi biraz daha önemli hale geldi bizim için. Bu maçı kazandığımız takdirde büyük bir avantaj elde etmiş olacağız. İlk maçtan itibaren erteleme maçı da dahil önümüzdeki maçlarda toplayabildiğimiz kadar tüm puanları toplamaya çalışacağız.” Dedi.

“LİGE ALIŞTIK”

 Lige alıştıklarını ifade eden Müftüoğlu “Lige alıştık. Deplasmanlara da alıştık. Zamanla daha iyi olacağımıza inanıyorum. Yavaş yavaş ısındık diyebilirim. Devre arasına kadar toplayabildiğimiz bütün puanları toplayarak devre arasındaki duruma bakıp ona görev takviye yapmaya çalışacağız.” Şeklinde konuştu.