PAZARTESİ MAÇ PROGRAMI


Açıklama: Pazartesi günü oynanacak maçlar
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 29 Mart 2014
Geçerli Tarih: 21 Nisan 2024, 02:53
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=23325


31 Mart 2014 Pazartesi

Beylikdüzü Stadı

13:30 Fener Beylikdüzü - İstanbul Arena U-13 2.Grup 31-201 Muhittin Erdem

 

15:30 Okyanus Koleji - Güzelce U-19 A 1.Grup 31-202 Muhittin Erdem

 

Büyükçekmece Stadı

15:30 B.Ç.M.Sinan - Büyükçekmece Bld. U-19 A 1.Grup 31-203 Abubekir Söylemez

 

Tarih : 31 Mart 2014 Pazartesi Sayfa 6

 

Gürpınar

15:30 Gürpınar - Çatalca U-19 A 1.Grup 31-204 Adnan Karataş

 

Tepecik Stadı

13:30 Tepecik Anadolu - Silivri Alibey U-13 2.Grup 31-205 Özkan Başak

 

15:30 Tepecik Anadolu - Esenyurt U-19 A 2.Grup 31-206 Özkan Başak

 

Abide-İ Hürriyet Sahası

11:30 Mecidiyeköy Tayfun - Mahmutşevketpaşa U-13 20.Grup 31-207 Kemal Meriç

 

13:30 Abidei Hürriyet - Hamidiyespor U-13 9.Grup 31-208 Kemal Meriç

 

15:30 Sarıyer F.S.M. - Bahçeköy U-13 5.Grup 31-209 Kemal Meriç

 

Albayrak Suni Çim Sahası

15:30 Albayrak - Haznedar U-19 A 16.Grup 31-210 Ali Öztürk

 

Alibeyköy Stadı

13:30 Özalibeyköy - Akşemsettin U-13 11.Grup 31-211 Rahim Şengün

 

15:30 Alibeyköyspor - Küçükköy Kültür U-19 A 7.Grup 31-212 Rahim Şengün

 

Arnavutköy Belediye Sahası

13:30 Güngörenspor - Sultançiftliği U-19 A 11.Grup 31-213 Hasan Ceylan

 

Avcılar Belediye (Firuzköy) Stadı

13:30 Avcılar Bld. - Başakşehir Kartal U-13 26.Grup 31-214 Zeki Şişçi

 

15:30 M.Kemalpaşa - Zeytinburnu U-19 A 8.Grup 31-215 Zeki Şişçi

 

Ayazağa Atatürk Stadı

15:30 Ayazağa - Söğütlüçeşme U-19 A 6.Grup 31-216 Engin Aydoğan

 

Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı

10:00 Ateştuğla Spor - M.Kemalpaşa U-13 26.Grup 31-217 Selami Sarıyer

 

11:30 Mahmutbey - Avcılar Bld. U-19 A 5.Grup 31-218 Selami Sarıyer

 

13:30 Cfs Bağcılar - Muradiye U-19 A 10.Grup 31-219 Selami Sarıyer

 

15:30 Cfs Bağcılar - Bağcılar Asil Kartal U-13 31.Grup 31-220 Selami Sarıyer

 

Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası

15:30 Kısırkaya - Yeni Ortabayır U-13 21.Grup 31-221 Oğuzhan Torerler

 

Bakırköy Belediye Sahası

10:00 Yücespor - İstanbul Barışspor U-13 16.Grup 31-222 Üzeyir Yazıcıoğlu

 

11:00 Bakırköy - Bakırköy Gençlik U-13 16.Grup 31-223 Üzeyir Yazıcıoğlu

 

13:30 Bakırköy - A.Parseller U-19 A 7.Grup 31-224 Üzeyir Yazıcıoğlu

 

15:30 1907 A.Ç.Çeşme - Bezirganbahçe U-19 A 6.Grup 31-225 Üzeyir Yazıcıoğlu

 

Bayrampaşa Belediye Stadı

10:00 Bayrampaşa - İstanbul Bbsk U-13 44.Grup 31-226 Mustafa Ateş

 

11:30 Muratpaşa - Selvispor U-19 A 15.Grup 31-227 Mustafa Ateş

 

13:30 Terazidere - Çeliktepe U-19 A 11.Grup 31-228 Mustafa Ateş

 

15:30 Tunaspor - Beştelsiz U-19 A 10.Grup 31-229 Mustafa Ateş

 

Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası

10:00 Etilerspor - Taksim U-13 4.Grup 31-230 Namık Uygur

 

11:30 Boğaziçi - 1863 Boğaziçi U-13 5.Grup 31-231 Namık Uygur

 

13:30 Kuruçeşme - Simurg Spor U-13 4.Grup 31-232 Namık Uygur

 

15:30 Yıldız - Beyoğlu Yeniçarşı U-19 A 16.Grup 31-233 Namık Uygur

 

Beyoğlu Belediyesi Sütlüce Sahası

13:30 T.Tayfun - Hasköy U-13 8.Grup 31-234 H. Yaradanakul

 

15:30 Galata - Okmeydanı Fetih U-13 8.Grup 31-235 H. Yaradanakul

 

Esenler Belediye Stadı

11:30 Atışalanı - Marmara 1907 U-13 32.Grup 31-236 İbrahim Tuna

 

13:30 İstanbul Esenler Tokat - Tozkoparan U-19 A 13.Grup 31-237 İbrahim Tuna

 

15:30 Öz Y.Selim - Çeliktepe Ümit U-19 A 9.Grup 31-238 İbrahim Tuna

 

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı

13:30 Esenyurt Örnek İ.Y. - İstanbul Beylikdüzü U-13 2.Grup 31-239 Recai Türdü

 

15:30 Esen Bayburt - Hadımköy U-13 2.Grup 31-240 Recai Türdü

 

Eyüp Belediyesi Bahariye Stadı

12:00 Eyüpspor - Kartalspor Cc.U16 Coca-Cola U16 Ligi 31-241 Turgut Arık

 

Fatih Mimarsinan Stadı

11:30 Zabıta Spor - İst.Gençlerbirliği U-13 24.Grup 31-242 Ali Can Ünal

 

13:30 Topkapı - İstanbul Bulancak U-19 A 18.Grup 31-243 Ali Can Ünal

 

15:30 Fatih Yayla - Kadırga U-13 23.Grup 31-244 Ali Can Ünal

 

Gazi Mahallesi Sahası

15:30 Altınova - Yeşilılgaz U-19 A 12.Grup 31-245 Bilgin Özen

 

Göktürk Sahası

15:30 Göktürk Sarayspor - Güzeltepe U-13 21.Grup 31-246 Mert Uzman

 

Güngören Bld. Güneştepe Sahası

13:30 İstanbul Güngören - Beşiktaş A.Ş. U-13 45.Grup 31-247 Fevzi Kekeç

 

15:30 Merter - Yenibosna U-13 18.Grup 31-248 Fevzi Kekeç

 

 

 

 

 

Tarih : 31 Mart 2014 Pazartesi Sayfa 7

 

Halkalı Etap Stadı

10:00 İstanbul Demir - Halkalı Taştepe U-13 28.Grup 31-249 Hamdi Bahçeli

 

11:30 Halkalı - Kanarya Azim U-13 28.Grup 31-250 Hamdi Bahçeli

 

13:30 Merkez Kayaşehir - İstanbul Kayaşehir U-13 26.Grup 31-251 Hamdi Bahçeli

 

15:30 Başakşehir - Arnavutköy Bld. U-19 A 1.Grup 31-252 Hamdi Bahçeli

 

İfa Sahası

11:30 İfa - Özmurat U-13 29.Grup 31-253 Alim Demiryürek

 

13:30 Güneşli - İstanbul Sivas U-13 32.Grup 31-254 Alim Demiryürek

 

Kağıthane Bld. Sadabad Sahası

15:30 Kağıthane Çağlayan - Örnektepe U-13 7.Grup 31-255 Turgut Arık

 

Kanarya Sahası

13:30 Söğütlüçeşme Birlik - Küçükçekmece İ.Y. U-13 28.Grup 31-256 Zafer Çatalkaya

 

15:30 Halkalı Taştepe - K.Ç.Yeşilova Esnaf U-19 A 14.Grup 31-257 Zafer Çatalkaya

 

Karadeniz Tekin Küçükali Stadı

13:30 Karadeniz - Osmaniye İstiklal U-19 A 13.Grup 31-258 Uğur Birsen

 

Kocasinan Sahası

10:00 Şirinevler - Siyavuşpaşa U-13 18.Grup 31-259 Doğan Beker

 

11:30 Şirinevler - Halilrıfatpaşa U-19 A 5.Grup 31-260 Doğan Beker

 

13:30 Bahçelievler Olimpik - Taksim U-19 A 10.Grup 31-261 Hamdi Ali Kangal

 

15:30 Bahçelievler Olimpik - İstanbul Artvin U-13 18.Grup 31-262 Hamdi Ali Kangal

 

Küçükköy Stadı

15:30 Küçükköy - Bağcılar G.Gücü U-19 A 7.Grup 31-263 Basri Bakmaz

 

Mehdi Sancak Sahası

13:30 İst.Bayburt - Kuştepe U-19 A 13.Grup 31-264 Mehmet Çelikbaş

 

15:30 İstanbul Gümüşhane - Göktürkspor U-19 A 4.Grup 31-265 Mehmet Çelikbaş

 

Merkezefendi Stadı

11:30 Merkezefendi - Telsiz U-13 22.Grup 31-266 Fahri Aşıcı

 

13:30 Merkezefendi - S.Kartal U-19 A 11.Grup 31-267 Fahri Aşıcı

 

15:30 Irmakspor - Haznedar Çetinkaya U-19 A 16.Grup 31-268 Fahri Aşıcı

 

Namık Sevik Stadı

10:00 Çelikspor - Selvispor U-13 19.Grup 31-269 Raci Doğru

 

11:30 Vardar - Kocamustafapaşa U-13 17.Grup 31-270 Raci Doğru

 

13:30 Davutpaşa - Çayırbaşı U-19 A 18.Grup 31-271 Alaattin Sayın

 

15:30 Vardar - Kocasinan U-19 A 6.Grup 31-272 Alaattin Sayın

 

Okmeydanı Fetih Sahası

13:30 Okmeydanı Fetih - Erokspor U-19 A 11.Grup 31-273 Cevdet Küçükşahin

 

Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı

10:00 Çayırbaşı Özkan - Fatih Sultan Mehmet U-13 6.Grup 31-274 Alev Terzi

 

11:30 Sarıyer - Çıksalın U-13 45.Grup 31-275 Alev Terzi

 

13:30 Yeniköy - Mecidiyeköy U-19 A 17.Grup 31-276 Alev Terzi

 

15:30 Reşitpaşa - Damlaspor U-19 A 9.Grup 31-277 Alev Terzi

 

Sefaköy Kartal Sahası

10:00 Cennet Barbaros - Gedikpaşa U-13 27.Grup 31-278 Engin Yazıcıoğlu

 

11:30 Kosova Güçspor - Filizspor U-13 27.Grup 31-279 Engin Yazıcıoğlu

 

13:30 Kosova Güçspor - Bağcılar U-19 A 15.Grup 31-280 Mahmut Berk

 

15:30 Özmurat - İstanbulspor Kulübü U-19 A 15.Grup 31-281 Mahmut Berk

 

Seyit Ateş Stadı

11:30 Merter - Tepebağ Kültür U-19 A 5.Grup 31-282 Burhan Kaya

 

Seyrantepe Stadı

15:30 Yahya Kemal - Gençlerbirliği U-19 A 6.Grup 31-283 Hasan Korkmaz

 

Vefa Stadı

15:30 Vefaspor - Nişantaşı U-19 A 14.Grup 31-284 Önder Denli

 

Yıldıztabya Stadı

11:30 Halide Edip Adıvar - Eroğlu U-19 A 5.Grup 31-285 Fadıl Kuş

 

Zara Ekinli Stadı

13:30 Sultangazi - Güneştepe U-19 A 18.Grup 31-286 Kemal Sakaoğlu

 

Beylerbeyi 75 Stadı

13:30 Beylerbeyi - Eyüpspor U-13 45.Grup 31-287 Kamil Özüşanlı

 

15:30 Beylerbeyi - Tepecikspor A.Ş. U-19 A 25.Grup 31-288 Kamil Özüşanlı

 

Çakmak Sahası

13:30 İst.Site - Dudullu U-13 34.Grup 31-289 Levent İbrikçi

 

15:30 Bağlarbaşı - Beykoz 1908 U-19 A 19.Grup 31-290 Levent İbrikçi

 

Dolayoba Sahası

13:30 Dolayoba - Kbs Kurtköy U-13 42.Grup 31-291 Mehmet Çanak

 

15:30 Pendikgücü - Kurtköyspor U-13 42.Grup 31-292 Mehmet Çanak

 

Fikirtepe Dumlupınar Sahası

15:30 Yenidünya Spor - Gülsuyu U-13 38.Grup 31-293 Cengiz Fenerci

 

İçerenköy Sahası

13:30 İçerenköy İ.Y. - Modafen U-19 A 20.Grup 31-294 Metin Aksoy

 

Tarih : 31 Mart 2014 Pazartesi Sayfa 8

 

Kartal 75. Yıl Sahası

15:30 K.Cevizli G.Gücü - Fikirtepe Dumlupınar U-19 A 23.Grup 31-295 Haydar Kara

 

Kartal Yunus Sahası

13:30 Marmara Karayolları - K.Bulvarspor U-19 A 20.Grup 31-296 Metin Salar

 

15:30 Kartal Yuvası - Libade U-19 A 22.Grup 31-297 Metin Salar

 

Kaynarca Sahası

13:30 Dolayoba D.Pınar - Kaynarca U-13 42.Grup 31-298 Mustafa Kars

 

15:30 Kaynarca - Yamanspor U-19 A 19.Grup 31-299 Mustafa Kars

 

Maltepe Başıbüyük Stadı

10:00 Cevizli Kültür - 1923 Esenkent U-13 38.Grup 31-300 Enise Bostancı

 

11:30 Bostancı - Fikirtepe Dumlupınar U-13 38.Grup 31-301 Enise Bostancı

 

15:30 İstanbul Kartal Bld - Kartal Yunusspor U-13 40.Grup 31-302 Enise Bostancı

 

Maltepe Bld. İdealtepe Suni Çim Stadı

10:00 Maltepe Belediye - Başıbüyükspor U-13 39.Grup 31-303 Recep Orman

 

11:30 Maltepe - Localtıme Fatih Karagümrük U-13 45.Grup 31-304 Recep Orman

 

13:30 Maltepe Belediye - Koşuyolu U-19 A 24.Grup 31-305 Recep Orman

 

15:30 Taçspor - Üsküdar İcadiye U-19 A 19.Grup 31-306 Recep Orman

 

Ortaçeşme Sahası

11:30 Beykoz 1908 - Gümüşsuyu U-13 35.Grup 31-307 Necmi Acar

 

15:30 Ortaçeşme - Küçüksu Yeni Mah. U-13 35.Grup 31-308 Necmi Acar

 

Paşabahçe Stadı

10:00 Paşabahçe - Çengelköy U-13 36.Grup 31-309 Adem Ak

 

11:30 Beykoz Bld. - Çubuklu U-13 35.Grup 31-310 Adem Ak

 

13:30 Paşabahçe - İdealtepespor U-19 A 24.Grup 31-311 Kazım Ak

 

15:30 Çubuklu - Çengelköy U-19 A 21.Grup 31-312 Kazım Ak

 

Pendik Kurtköy Sahası

13:30 Kurtköyspor - İstanbul Kartal Bld U-19 A 24.Grup 31-313 Cemal Sivrikaya

 

15:30 Pendik Kavakpınar - Pendik Doğan U-13 42.Grup 31-314 Cemal Sivrikaya

 

Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür Stadı

12:00 Sancaktepe Bld. - Körfez Futbol Kulübü Cc.U16 Coca-Cola U16 Ligi 31-315 Süleyman Baysa

 

Selimiye Stadı

13:30 Selimiye - Kartal Çavuşoğlu U-19 A 24.Grup 31-316 Ersöz Yılmaz

 

15:30 Asfa Spor - Üsküdar Salacak U-13 37.Grup 31-317 Ersöz Yılmaz

 

Spor Akademisi Sahası

13:30 Örnekköy Spor - Çiğdemspor U-13 35.Grup 31-318 Adem Ak

 

15:30 Beykoz Çavuşbaşı - Soğuksuspor U-13 36.Grup 31-319 Adem Ak

 

Spor Akademisi Stadı

15:30 A.Üsküdar 1908 - İstanbulspor A.Ş. U-13 45.Grup 31-320 Erkan Kaygısız

 

Sultanbeyli Bld. Sahası

13:30 Sultanbeyli Bld. - Sultantepe U-19 A 20.Grup 31-321 Sevgi Yalçın

 

Tuzla Belediyesi Sahası

13:30 Tuzlaspor - Fenerbahçe A.Ş. U-13 45.Grup 31-322 Yakup Şahin

 

15:30 Tuzlaspor - Localtıme Fatih Karagümrük U-19 A 25.Grup 31-323 Yakup Şahin

 

Ümraniye Bld. Suni Çim Sahası

10:00 Çamlıca - Çakmakspor U-13 33.Grup 31-324 Zafer Gürgensuyu

 

11:30 Ümraniye - Sarıyer U-19 A 25.Grup 31-325 Zafer Gürgensuyu

 

13:30 Anadolu Hisarı - Çamlıca U-19 A 20.Grup 31-326 Yahya Gülmüş

 

15:30 Haydarpaşa Demir - Balkan Yeşilbağlar U-19 A 19.Grup 31-327 Yahya Gülmüş

 

03 Nisan 2014 Perşembe

Merkezefendi Stadı

14:00 Selimiye - Modafen U17 Tb Eleme U17 Tb Eleme 31-328 Zafer Çatalkaya

 

Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı

14:00 Merter - Maltepe U17 Tb Eleme U17 Tb Eleme 31-329 Alev Terzi

 

04 Nisan 2014 Cuma

Merkezefendi Stadı

14:00 Merter - Modafen U17 Tb Eleme U17 Tb Eleme 31-330 Fevzi Kekeç

 

Paşabahçe Stadı

14:00 Selimiye - Maltepe U17 Tb Eleme U17 Tb Eleme 31-331 Yahya Gülmüş

 

05 Nisan 2014 Cumartesi

Paşabahçe Stadı

14:00 Merter - Selimiye U17 Tb Eleme U17 Tb Eleme 31-332 Yahya Gülmüş

 

Selimiye Stadı

14:00 Maltepe - Modafen U17 Tb Eleme U17 Tb Eleme 31-333 Erkan Kaygısız