GAZİOSMANPAŞA ZİRVEYİ BIRAKMIYOR: 2-1


Açıklama: Süper Amatör Küme 8.Grupta oynanan maçta Denizköşkler kendi sahasında, 1-0 öne geçtiği maçta Gaziosmanpaşaspora 2-1 yenilerek kötü gidişine bu hafta da dur diyemedi. Üst üste dördüncü galibiyetini alan Gaziosmanpaşa ise zirvede tek başına kaldı.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 03 Aralık 2023
Geçerli Tarih: 13 Nisan 2024, 16:54
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=70260


GAZİOSMANPAŞA ZİRVEYİ BIRAKMIYOR: 2-1

 

Süper Amatör Küme 8.Grupta oynanan maçta Denizköşkler kendi sahasında, 1-0 öne geçtiği maçta Gaziosmanpaşaspor’a 2-1 yenilerek kötü gidişine bu hafta da dur diyemedi. Üst üste dördüncü galibiyetini alan Gaziosmanpaşa ise zirvede tek başına kaldı.

 IMG-1757-Kopya

Avcılar Atatürk Stadyumu’nda oynanan maça ev sahibi ekip etkili başladı. Avcılar temsilcisi 19. Dakikada Gökhan Emreciksin’in golüyle 1-0 öne geçti. Konuk ekip ilk yarı biterken 44. Dakikada bu gole Ruhi Trak’la yanıt verince ilk yarının skoru ortaya çıktı: 1-1.

 IMG-1758-Kopya
İkinci yarıya etkili başlayan konuk kip 50. Dakikada Caner Acar’ın golüyle öne geçti: 1-2. Denizköşkler 55. Dakikada Doğukan Turgut’un kırmızı kart görmesiyle sahada 10 kişi kaldı.
IMG-1733-Kopya
 Denizköşkler kalan sürede bir kişi eksik oynamasına rağmen maçı rakip sahaya yıkarak oynadı. Konuk takım ise skoru koruma içgüdüsüyle bütün hatlarıyla geri yaslanarak kontrataklarla üçüncü golü bulmaya çalıştı. Uzatma dakikaları da dahil olmak üzere kurduğu baskıdan sonuç alamayan Denizköşkler son düdükle birlikte sahadan puansız ayrılmak zorunda kaldı.
IMG-1777-Kopya
 Bu sonuçla Gaziosmanpaşa puanını 21’e yükselterek zirvedeki yerini sağlamlaştırırken Denizköşkler de 6 puanda kalarak düşme hattının içinde kaldı. Maçın son düdüğüyle birlikte yeşil kırmızılı oyuncular galibiyet sevincini taraftarlarla birlikte paylaştı.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU