BEYLİKDÜZÜ TANK GİBİ: 4-2


Açıklama: Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Beylikdüzü ile K.Çekmece Ufuk hazırlık maçında karşı karşıya geldi.
Kategori: BASKETBOL
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2023
Geçerli Tarih: 28 Mayıs 2024, 14:01
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=69189


BEYLİKDÜZÜ TANK GİBİ: 4-2

 

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Beylikdüzü ile K.Çekmece Ufuk hazırlık maçında karşı karşıya geldi.

IMG-0810-Kopya 

Kavaklı Hasan Doğan Stadı’nda oynanan maça ev sahibi ekip fırtına gibi başladı. Beylikdüzü temsilcisi maçın başlamasıyla birlikte topa sahip olarak oyunu rakip sahaya yıktı. İlk dakikalarda rakibini savunma yapmaya zorlayan Beylikdüzüspor kanatlardan ve merkezden çok etkili geldi.

IMG-0828
7. Dakikada sahneye çıkan Kadir Dilekçi perdeyi açan isim oldu: 1-0. K.Çekmece temsilcisi daha toparlanmadan ikinci golü de kalesinde gördü. 14. Dakikada Yusuf Apaydın skoru 2-0’a getiren isim oldu. Hızını kesmeyen Beylikdüzü 29. Dakikada Yusuf Apaydın’la bir gol bularak skoru 3-0 yaptı.
IMG-0842
Bu gol aynı zamanda ilk yarının skoru oldu. İkinci yarıya da iyi başlayan ev sahibi ekip hat trick yapan Yusuf Apaydın’la koru 4-0’a getirdi. Konuk K.Çekmece Ufukspor 71. Dakikada Ömer Ensar’ın attığı golle farkı üçe indirdi: 4-1. 82. Dakikada Abdullah Borak’la bir gol daha bulan misafir takım gerisini getiremeyince sahadan 4-2 yenik ayrılmak zorunda kaldı. Beylikdüzü özellikle kamp dönüşü ortaya koyduğu futbolla büyük beğeni topladı.
IMG-0844-Kopya
Takım organizasyonunu özelikle ilk yarım saatlik bölümde çok iyi ortaya koyan Beylikdüzüspor makine gibi çalıştı. K.Çekmece Ufuk ise ilk yarıda rakibine karşılık vermekte zorlanırken oyunun büyük bölümünde de savunmada kaldı. İkinci yarıda daha derli toplu bir oyun ortaya koyan misafir ekip farkı ikiye indirmesine rağmen 4-2 yenilmekten kurtulamadı.