DEMİRTAŞ ÖZNAKKAŞA VEDA EDİYOR


Açıklama: Amatör Küme ekiplerinden Öznakkaşsporda bir devrin sonu geldi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2023
Geçerli Tarih: 25 Şubat 2024, 18:41
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=69121


DEMİRTAŞ ÖZNAKKAŞ’A VEDA EDİYOR

 

Amatör Küme ekiplerinden Öznakkaşspor’da bir devrin sonu geldi.

 380543512-18387768400007790-6317790487534628187-n

12 yıldan beri aralıksız başkanlık yapan, sayısız şampiyonluklar kazandırarak altyapının da temellerini atan kulüp başkanı Aykut Demirtaş yarın yapılacak olan genel kurulla birlikte görevi bırakıyor. 2.Amatörden aldığı takımı önce 1.Amatöre oradan da Süper Amatöre taşıyan, yıllarca kulübe adeta nefer gibi çalışan, yeri geldiğinde kulübün malzemeciliğini yapan, takımla birlikte yatıp kalkan Demirtaş zor bir karar alarak yarın yapılacak olan genel kurul öncesi sosyal medya hesabından ayrılığı resmen duyurdu.

“TESLİM ZAMANIMIZ GELMİŞTİR”

Demirtaş paylaşımında şu ifadelere yer verdi “Kamuoyuna saygıyla duyurumdur. Öznakkaşspor Kulübü Derneği’nin 7405  sayılı yeni spor yasası gereği tüzük değişikliği kongresi ile birlikte başkan ve yönetim değişikliği de yapacağımız 24 Eylül 2023 tarihindeki olağanüstü kongrede 2012 yılından beri yaptığım Öznakkaşspor kulübü başkanlığı görevimi de sonlandıracağım. Bu bir bayrak yarışıdır. Ve bayrağı daha yukarılara çıkarmak için teslim zamanımız gelmiştir. Hakkımızda hayırlısı olsun. İşi de ehline teslim edeceğim içi ayrıca mutluyum. Seçilecek yeni başkana ve yönetimine her türlü yardımı ve desteği verip her zaman yanlarında olacağım. Başkanlığım süresince beden ve kulübümden desteğini esirgemeyen eski ve yeni belediye başkanlarıma, kulüpler birliği başkan ve yönetimlerine, benimle beraber çalışan eski, yeni tüm yönetim kurulu üyelerine, arkadaş ve ağabeylerime, Öznakkaşspor için, bizler için ter döken hocalarıma, futbolcu kardeşlerime, büyük Nakkaş Köyü halkına ve taraftarlarına sonsuz teşekkür ederim. Birlikte tek yürek olup çok büyük başarılara imza attık. Çatalca’da Nakkaş’ı temsil eder durumdayken İstanbul’da Çatalca’yı temsil eder duruma getirdik kulübü. Ne mutlu bana diyorum. İşin özü bu köy için, bu kulüp için maddi manevi çok uğraşlar verdim. Benden yana helali hoş olsun. Kırdığım, üdüğüm kim varsa da hakkını helal etsin.”

AMATÖRDEN BİR AYKUT DEMİRTAŞ GEÇTİ

Öznakkaşspor’da göreve geldiği ilk günden son güne kadar her zaman Aykut Başkanla birlikte olduk. İşimiz habercilik olduğu için her zaman kapısını çalacağımız ilk insan oldu Öznakkaşpor konusunda. Sadece Öznakkaspor’un değil Nakkaş Köyünün de kapılarını sonuna kadar açtı bize 12 yıl boyunca. Görevde kaldığı 12 sene içerisinde hem kulüp başkanlığına, hem futbol adamlığına hem de insanlığına ayrı şahit oldum Aykut Demirtaş’ın. Onunla ilgili unutamayacağım maç ise düşmek üzere oldukları bir sezonda kazanmaları halinde ligde kalmayı garantileyecekleri bir haftada o yağmurda, sel altında kenardan takımla bütünleşmesi, son dakikalarda gelen gollerle kendinden geçip sahaya girerek futbolcularla sarmaş dolaş olması, maçtan sonra da mutluluk gözyaşlarını tutamaması. Aykut Demirtaş futbolcular için sadece bir kulüp başkanı değil onlarla güzel bir aile oldu hep. Elde ettiği başarılarda en büyük faktör de bu oldu hep. Onlarla ailesinden daha çok birlikte oldu, ailesine ayıracağı vakitleri hep çocukları olarak gördüğü futbolcularına ayırdı. Böyle olunca da hangi ligde olursa olsun futbolcular da hep Aykut Başkanları için oynadı sahada. Onun bu iyi niyeti tüm köy halkının desteğini de arkasına almasını sağladı. Son yıllarda da yorulmuştu yaşadıklarından. A takım olayını ikinci plana iterek biraz da kulübün geleceği ile ilgilenmeye başladı Demirtaş. Şimdi de gönül rahatlığı içinde görevini bırakmanın rahatlığını ve huzurunu yaşıyordur mutlaka. Bizler de yarın kongrede yarın 12 yılın başında olduğu gibi sonunda da Aykut Başkanın yanında olacağız. Bundan sonraki futbol yolculuğunda da kendisine gönülden başarılar diliyoruz.