İSTEDİĞİM OYUNCULARI ALAMADIK


Açıklama: Tepecikspor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, 3-0 kaybettikleri Bandırma maçının ardından flaş açıklamalar yaptı.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2014
Geçerli Tarih: 26 Şubat 2024, 09:42
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=22874


“İSTEDİĞİM OYUNCULARI ALAMADIK”

 

Tepecikspor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, 3-0 kaybettikleri Bandırma maçının ardından flaş açıklamalar yaptı.

 

Kılıç, devre arasında istediği transferlerin yapılmadığını, dar bir kadro ile mücadele ettiklerini belirterek “Söyleyecek hiçbirşey yok” diye konuştu.

Bandırma maçının değerlendirmesini yaparak sözlerine başlayan Kılıç “İlk yarı tamamen bizim hakimiyetimizde geçti. Bir çok pozisyonda golü atamadık. Maalesef ikinci yarı şahsi hatalarla, olmayacak pozisyonlarda basit goller yedik. Hiç istemediğimiz bir ikinci 45 dakika oynadık. Bu kadar kötü oynarsan faturası ağır olur. Faturası ağır oldu.” diye konuştu.

Taraftarların tribünden yaptığı tezahüratları da normal karşıladığını ifade eden Kılıç “Taraftarın her zaman bildiği bir şey vardır; onu söyler. Taraftara söylenecek bir şeyimiz yok. Kaldı ki çocuklara teşekkür etmek lazım. Ne taşkınlık yaptılar, ne de takıma zarar verecek bir duruma neden oldular. Adam gibi geldiler, takımlarını desteklediler, adam gibi de gittiler. Ama bu saatten sonra benim yapacağım bir şey yok. Ben bu takımla 13 hafta yenilmezlikle getirdim. Devre arası hedefe gideceksek farklı oyuncular almamız gerekiyordu. Maalesef alamadık. Kendi imkanlarımızla hedef kovalıyoruz. Benim istediğim 6-7 oyuncu vardı. Maalesef alamadık. Bu bizim için mazeret mi belli ölçüde doğru mazeret. Eğer bu kulvarda yarışacaksan kuralına göre oynamak zorundasın.” dedi.

Haber ve fotoğraf: İskender KORDU