SEFAKÖY ORUÇA EMANET


Açıklama: Amatör 1.Küme ekiplerinden Sefaköyspor’da yönetimin teknik direktör Levent Sarıca ile yolları ayırmasının ardından Çarşamba günü yapılacak olan Yavuz Selim ve hafta sonunda oynanacak olan Kuruçeşme maçlarında takımın başında sahaya altyapı sorumlusu Metin Oruçun çıkacağı öğrenildi.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2015
Geçerli Tarih: 26 Şubat 2024, 11:20
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=34012


SEFAKÖY ORUÇ’A EMANET

 

Amatör 1.Küme ekiplerinden Sefaköyspor’da yönetimin teknik direktör Levent Sarıca ile yolları ayırmasının ardından Çarşamba günü yapılacak olan Yavuz Selim ve hafta sonunda oynanacak olan Kuruçeşme maçlarında takımın başında sahaya altyapı sorumlusu Metin Oruç’un çıkacağı öğrenildi.

DSC 0601 

 Kurt çalıştırıcının bu süreçte emanetçi olarak görev yapacağı, yönetimin de önümüzdeki hafta başına kadar yeni teknik direktörünü belirleyeceği ifade edildi. Kulüp Başkanı Fikret Teneoğlu’nun 1 hafta içinde sırasıyla Fikret Durak, Muhittin Yıldırım, Ali Koç ve Selahattin Karaduman’la birer görüşme yaptıktan sonra son kararını vereceği ifade edildi. Yeni teknik direktör belli olduktan sonra Oruç’un da yeniden altyapının başına döneceği ifade edildi.

Haber: İskender KORDU