İDAŞ ÇATALCADAN ÇIKIŞ YOK: 1-1


Açıklama: TFF 3.Lig 1.Grupta Sertan Gürizin göreve gelmesinin ardından ivme kazanan İDAŞ Çatalcaspor kendi sahasında ve seyircisinin önünde skandal bir hakem yönetimine rağmen lig ikincisi Karaköprü Belediye ile 1-1 berabere kalarak zor maçtan 1 puan çıkardı.
Kategori: PROFESYONEL LİGLER
Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2023
Geçerli Tarih: 25 Şubat 2024, 18:36
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=66980


İDAŞ ÇATALCA’DAN ÇIKIŞ YOK: 1-1

IMG-56-1 

TFF 3.Lig 1.Grupta Sertan Güriz’in göreve gelmesinin ardından ivme kazanan İDAŞ Çatalcaspor kendi sahasında ve seyircisinin önünde skandal bir hakem yönetimine rağmen lig ikincisi Karaköprü Belediye ile 1-1 berabere kalarak zor maçtan 1 puan çıkardı.

 IMG-57-1

İzzettin Stadı’nda oynanan maç başından sonuna kadar tam bir taktik savaşı şeklinde geçti.

IMG-57-2
Oyunun büyük bölümünde rakibine üstünlük kuran, topu rakip sahada oynayan sarı kırmızılılar 1-0 öne geçtiği maçta kazanamasa da altın değerinde 1 puan kazandı.
IMG-57-4

Maça iki takım da kontrollü bir oyun anlayışıyla başladı.

IM3860-1
Oyunun ilerleyen dakikalarında özellikle Yunus Emre Karaman ve Murat Yılmaz’ın iki kişilik oyunuyla ortasahada oyuna ağırlığını koyan İDAŞ Çatalcaspor rakip kalede daha çok etkili taraf oldu.
IM5693-1
 Konuk Karaköprü Belediye ilk yarı boyunca kontrollü bir oyun ortaya koyarak savunmada kaldı.
IM71DB-1
Maçın ilk dakikalarından itibaren de skandal bir hakem yönetimi izledik.
IMG-57-3
Maçın orta hakemi Enver Aydın maçın 6.  sonra da 15. Dakikada Karaköprü Belediyespor’un iki kırmızı kartını vermeyerek skandal kararlara imza attı.
IME924-1
 Maçın 6. Dakikasında İDAŞ Çatalcasporlu Selahattin Seyhun kademedeki son iki oyuncunun arasından geçerek karşı karşıya kaldığı pozisyonda biçilmesine hakem seyirci kalırken 15. Dakikada da yine Karaköprü Belediyesporlu futbolcunun İDAŞ Çatalcasporlu oyuncuya tabanla girdiği pozisyonda yine kırmızı kartını cebinde unuttu.
IM71DB-1

İDAŞ Çatalcaspor belki de maçın başında 9 kişi kalacak rakibine karşı 90 dakika 11’e 11 mücadele etmek zorunda kaldı.

IMG-58-3

İlk yarının kalan süresinde iki takımdan da gol sesi çıkmayınca soyunma odasına 0-0’lık eşitlikle gidildi.
IMG-58-2

Maçın ikinci yarısıyla birlikte maçın başında olduğu gibi yine kontrollü bir oyun izledik iki takımdan da. Ev sahibi ekip 49. Dakikada Yusuf Turhan’ın kaydettiği golle 1-0 öne geçti.
IMG-58-1
Konuk ekip de bu gole cevap vermekte gecikmedi.
IM18C8-1
54. Dakikada Halil Yılmaz’ın golüyle skora denge geldi. Bu bölüme kadar oyunun kontrolü İDAŞ Çatalcaspor’da olmasına rağmen sarı kırmızılıların ortasahada yaptığı değişikliklerin de etkisiyle ortasahalar çok kolay geçilmeye başlandı.
IMG-58-4
Hem Karaköprü Belediye hem de İDAŞ Çatalcaspor ortasahayı adeta ciritle geçti. Son bölümde oyun iki taraf adına da gidip gelmesine rağmen maçta başka gol olmayınca 90 dakika sonunda taraflar puanları paylaşmak zorunda kaldı.
IMCFBE-1
İDAŞ Çatalcaspor Sertan Güriz göreve geldikten sonra üstüste dördüncü maçında da kaybetmemiş oldu.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU