BEŞİKTAŞTA İŞGÜZAR SESLERİ


Açıklama: Beylikdüzü Beşiktaşlılar Derneğinin Pazar günü yapacağı genel kurulda tek başkan adayının Sinan İşgüzar olduğu öğrenildi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2018
Geçerli Tarih: 25 Şubat 2024, 17:00
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=47213


BEŞİKTAŞ’TA İŞGÜZAR SESLERİ

 

Beylikdüzü Beşiktaşlılar Derneği’nin Pazar günü yapacağı genel kurulda tek başkan adayının Sinan İşgüzar olduğu öğrenildi.

 

Mevcut başkan Metin Aydın’ın bu dönem aday olmayarak onursal başkanlığa getirileceği, seçime tek liste ile girecek olan İşgüzar’ın da bayrağı Aydın’dan alarak Beylikdüzü’nde dalgalandırmaya devam edeceği öğrenildi. 4 seneden beri sürdürdüğü başkanlık görevini Pazar günü İşgüzar’a devredecek olan Aydın’a da onursal başkanlık payesinin verileceği ifade edildi. Pazar günkü genel kurul öncesi gazetemize bir açıklamada bulunan başkan adayı Sinan İşgüzar bayrağı en iyi şekilde taşıyacağını söyledi. İşgüzar “Bizi bu göreve layık gördüğü için öncelikle kendisine çok teşekkür ediyorum. Sayın Metin Aydın’dan almış olduğumuz bu bayrağı en iyi şekilde taşımaya, Beşiktaş değerlerini de Türkiye’nin her yerinde en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. Bundan da hiçkimsenin şüphesi olmasın.” Diye konuştu. Beylikdüzü Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Metin Aydın da yaptığı açıklamada “Bu bayrağı başından beri yönetim kurulumda 2.Başkan olarak görev yapan Sinan İşgüzar kardeşimize devredecek olmanın gururunu yaşıyorum. Bu görevi de hak ettiğini düşünüyorum.” Dedi.

Haber: İskender KORDU