CANPOLATTAN GELENEKSEL ZİYAFET


Açıklama: Redoks Avcılar Tahtakale Kartalları Kulüp Başkanı Yılmaz Canpolat yönetim kurulu ile birlikte İASKF Yönetim kurulu ve İstanbul Futbol İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür ve Avcılar Belediyesi idari amirlerinin de içinde yer aldığı davetlilere çevirme ziyafeti verdi.
Kategori: İASKF
Eklenme Tarihi: 05 Temmuz 2023
Geçerli Tarih: 20 Nisan 2024, 14:29
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=67958


CANPOLAT’TAN GELENEKSEL ZİYAFET

 IMG-1011-Kopya

Redoks Avcılar Tahtakale Kartalları Kulüp Başkanı Yılmaz Canpolat yönetim kurulu ile birlikte İASKF Yönetim kurulu ve İstanbul Futbol İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür ve Avcılar Belediyesi idari amirlerinin de içinde yer aldığı davetlilere çevirme ziyafeti verdi.

 IMG-1013-Kopya

 Sezonun sona ermesiyle bu organizasyonları geleneksel hale getiren Canpolat yaklaşık olarak 5 saat süren ziyafette masaları adeta kendi elleriyle donattı.

IMG-1034-Kopya
 
IMG-1077-Kopya
 
IMG-1031-Kopya
 
IMG-1023-Kopya
Misafirlerine kendi elleriyle ikramlarda bulunan Canpolat geleneksel hale getirdiği ziyafette örnek bir ev sahipliğine imza attı. Redoks Avcılar Tahtakale Kartalları Tesisleri’nde verilen ziyafette misafirlerin de Canpolat’ın ve yönetim kurulunun gösterdiği ev sahipliğinden ve ikramlardan fazlasıyla memnun kaldığı gözlendi.
IMG-1025-Kopya

CANPOLAT: DEĞERLİ AĞABEYLERİMİZİ MİSAFİR ETTİK

Canpolat ziyafetin ardından yaptığı açıklamada “Her sene geleneksel olarak TFF İASKF’ye yemek organizasyonu yapmaya başladık. Yönetim kurulu olarak verdiğimiz yemekte hem sezonun bir değerlendirmesini yaptık hem de değerli ağabeylerimizi misafir ettik.” İfadesini kullandı.

IMG-1018-Kopya

TANRIYAŞÜKÜR: EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

İASKF Başkan Vekili ve İstanbul Futbol İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür de yaptığı açıklamada ev sahipliği için Redoks Avcılar Tahtakale Kartalları yönetimine teşekkür etti. Tanrıyaşükür “Bugün Tahtakale Kartalları kulübün ziyaret ederek tesislerinin mükemmelliğini gördüm. Gerçekten gençlerimiz ve çocuklarımız için bulunmaz bir tesis. Annelerin ve babaların da büyük bir güven içerisinde çocuklarını rahatlıkla teslim edecekleri bir yer olduğuna inanıyorum. Bu tesis için hizmeti ve emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Haber: İskender KORDU