TEBRİKLER K.ÇEKMECESPOR/ İSKENDER KORDU YAZIYOR


Açıklama: Amatör Kümede bir ilke imza attı hafta sonunda K.Çekmecespor. Uzun bir aradan sonra sezon başında kadroya katılan kaleci Serdar Köylüye yapılan jübile için K.Çekmecespor yönetimini ve teknik heyetini kutluyorum.
Kategori: Köşe Yazıları
Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2023
Geçerli Tarih: 14 Haziran 2024, 14:55
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=66957


TEBRİKLER K.ÇEKMECESPOR

 74347642-2725361107502752-887404878316437504-n-Kopya

Amatör Kümede bir ilke imza attı hafta sonunda K.Çekmecespor. Uzun bir aradan sonra sezon başında kadroya katılan kaleci Serdar Köylü’ye yapılan jübile için K.Çekmecespor yönetimini ve teknik heyetini kutluyorum. Umarım Serdar kardeşimize yapılan bu jübile diğer kulüplere de örnek olur. Çünkü Serdar Köylü gibi futbola yıllarca hizmet verip unutulan nice değerler var maalesef. K.Çekmecespor’a da bu öncüllüğü yaptığı, ahde vefa duygusu gösterdiği için kendi adıma teşekkür ediyorum.

Serdar Köylü’yü biz de yıllarca canlı olarak izledik sahalarda. Özellikle K.Çekmecespor’un 3.Lige çıktığı sezon ağır bir sakatlık yaşayan Tufan Engin’in yerine Türkiye Şampiyonasında forma giyerek kariyerinin zirvesine burada çıktı. Hem eleme turlarında hem de finalde mükemmele yakın bir performans ortaya çıkarak takımının 3.Lige çıkmasında büyük bir rol oynayan Serdar Köylü ikonik kurtarışlarıyla hafızalarda silinmeyecek bir yer etti. Sonraki kariyerlerinde amatör kulüpleri dolaşan Serdar Köylü maalesef kariyerinde hak ettiği yerlere gelemeden futbolu bırakmak zorunda kaldı. Serdar Köylü hepimizin aklında K.Çekmecespor’un 3.Lige çıkardığı inanılmaz performansıyla kalacak hep. Kendisini o şekilde hatırlayacağız  hep. Güler yüzüyle, sıcak kanlılığıyla çok da iyi bir karaktere sahip olan kardeşimiz sadece futbolculuğuyla değil kariyeri boyunca kişiliğiyle de bütün camiaların sevgisini kazandı. Şimdi onun için yeni bir yol açılıyor kariyerinde. Artık sahanın dışına çıkarak Türk futboluna teknik adam olarak hizmet verecek önümüzdeki sezondan itibaren. İnanıyorum ki Serdar Köylü futbolculuğunda gelemediği yerlere antrenörlük kariyerinde gelecektir. Buna gönülden inanıyorum.