GÜLSUYUNDAN DEV ADIM: 2-1


Açıklama: Süper Amatör Küme 5.Grupta oynanan maçta Gülsuyu kendi sahasında ve seyircisi önünde Bağlarbaşını 2-1 mağlup ederek bitime bir hafta kala şampiyonluk yolunda dev bir adım attı.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2024
Geçerli Tarih: 24 Şubat 2024, 03:54
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=71120


GÜLSUYU'NDAN DEV ADIM: 2-1

 g-lsuyuuu

Süper Amatör Küme 5.Grupta oynanan maçta Gülsuyu kendi sahasında ve seyircisi önünde Bağlarbaşı’nı 2-1 mağlup ederek bitime bir hafta kala şampiyonluk yolunda dev bir adım attı.

 g-lsuyuuuu

Averajla lig lideri Galata’ya karşı üstünlüğü olan kırmızı siyahlılar haftaya Güngören’i deplasmanda yenmesi halinde şampiyonluğunu resmen ilan edecek. Gülsuyu bu sonuçla Klasman Grubuna da resmen kalmış oldu.

Gülsuyu Asım Kara Stadı’nda oynanan maçta ilk gol konuk ekipten geldi. Bağlarbaşı 26. Dakikada Miraç Cebir’in attığı golle statta soğuk rüzgarlar esmesine neden oldu: 0-1. Gülsuyu bu gole 40. Dakikada Ramazan Bal’ın attığı golle yanıt verince skora denge geldi: 1-1. Bu gol aynı zamanda ilk yarının skoru oldu. İkinci yarıya iyi başlayan Gülsuyu 51. Dakikada Hızır Uzundağ’ın attığı golle 2-1 öne geçti. Kalan sürede başka gol olmayınca 3 puan Gülsuyu’nun oldu.

 g-lsuyu
Bu sonuçla bitime bir hafta kala 47 puana yükselen Gülsuyu hem Klasman Grubuna kalmayı matematiksel olarak garantiledi hem de şampiyonluk için avantajını korumuş oldu.