ERÇAĞ YAKIN TAKİPTE


Açıklama: Bu sezon Süper Amatör Kümede lige katılmayarak yeniden yapılanma kararı alan Kumburgazspor önümüzdeki sezon oynayacağı 1.Amatör Küme için şimdiden kolları sıvadı.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2022
Geçerli Tarih: 19 Nisan 2024, 14:29
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=60961


ERÇAĞ YAKIN TAKİPTE

 

Bu sezon Süper Amatör Kümede lige katılmayarak yeniden yapılanma kararı alan Kumburgazspor önümüzdeki sezon oynayacağı 1.Amatör Küme için şimdiden kolları sıvadı.

 

 Kumburgazspor 2.Başkanı Onur Erçağ altyapılarında forma giyen bir çok futbolcunun forma giydiği Celaliyespor’un Sayalarspor’la oynadığı maçı tribünden takip etti. Sezon başından beri Celaliyespor’un maçlarını kaçırmadan takip eden Erçağ’ın hem oyuncuların gelişimini yakından takip ettiği hem de onlara moral vererek yeni sezon öncesi motivasyon aşıladığı kaydedildi.

Erçağ gazetemize yaptığı açıklamada da Kumburgazspor altyapısında forma giyen bir çok oyuncunun bu sezon Celaliyespor’da forma giydiğini belirterek “Celaliyespor’da bizim altyapımızdan kardeşlerimiz var. Önümüzdeki sezonun iskeletini oluşturmak için şimdiden çalışmalara başladık. Bu konuda da hem sporcumuz hem de emektar kaptanımız olan Can Polat’ın büyük emekleri söz konusu. Ona da teşekkür ediyorum. Önümüzdeki sene tamamen genç kadro ile Kumburgazlı ve bölgemizdeki genç kardeşlerden oluşan ve tamamen gönüllülük esasına dayalı, sürdürülebilir bir kadro yapılanması içine gireceğiz. Teknik direktörümüz Yasin Yazıcı ile de önümüzdeki sezonun planlamasını birlikte yapıyoruz.” Diye konuştu.

Haber: İskender KORDU