HERŞEY YOLUNDA GİDİYOR


Açıklama: Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbaz genç takımda aşama kaydeden oyuncuları gelecek sezon A takımda kullanmayı planladıklarını belirterek sezon başında teknik sorumlu olarak görev verdikleri İrfan Tokluoğlu ve Hakan Çobanın görevlerini son derece iyi yaptıklarını, çalışmalarının karşılığını almaya başladıklarını söyledi.
Kategori: U 19 LİGİ 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 19 Mart 2020
Geçerli Tarih: 22 Mayıs 2024, 06:06
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=54498


“HERŞEY YOLUNDA GİDİYOR”

 

Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbaz genç takımda aşama kaydeden oyuncuları gelecek sezon A takımda kullanmayı planladıklarını belirterek sezon başında teknik sorumlu olarak görev verdikleri İrfan Tokluoğlu ve Hakan Çoban’ın görevlerini son derece iyi yaptıklarını, çalışmalarının karşılığını almaya başladıklarını  söyledi.

 

Canbaz “Genç takımdan beklentilerimiz çok büyük. Sezon başında takımımızın başına teknik sorumlu olarak getirdiğimiz İrfan Tokluoğlu ve antrenör olarak getirdiğimiz eski futbolcumuz Hakan Çoban’ın şu ana kadar iyi işler yaptığını görüyoruz. Zaman içinde eksikleri de görerek B.Çekmece Belediyespor’dan da eksik mevkilere transfer yaptık. Ayrıca B.Çekmece Belediyespor Başkanı Sayın Yusuf Baycan ve yönetim kuruluna da teşekkür ediyorum desteklerindendolayı. Amacımız yetenekli gençleri takıma kazandırarak başarılı olmak. Aynı zamanda içlerinden gelişme kaydedenleri de 2020- 2021 sezonunda A takımda değerlendirmeyi planlıyoruz. Şu ana kadar herşey yolunda gidiyor. İnşallah sezonu da üst sıralarda tamamlayarak hak ettiğimiz bir üst lige çıkarız. Bu takıma yönetim olarak da her türlü desteği vermeye gayret ediyoruz. Bugüne kadar da çocuklar ellerinden geleni yaptı. Yapmaya da devam edeceklerini biliyorum. Tüm futbolcu kardeşlerimi, teknik kadromu kutluyorum.” Dedi.