ÖNCELİĞİMİZ OYUNCU YETİŞTİRMEK


Açıklama: Güzelcespor U 19 Teknik Sorumlusu İrfan Tokluoğlu altyapıda temel amaçlarının A takıma oyuncu kazandırmak olduğunu, ikinci hedeflerinin ise A ligine yükselmek olduğunu söyledi.
Kategori: U 19 LİGİ 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 19 Mart 2020
Geçerli Tarih: 28 Mayıs 2024, 13:30
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=54497


“ÖNCELİĞİMİZ OYUNCU YETİŞTİRMEK”

 

Güzelcespor U 19 Teknik Sorumlusu İrfan Tokluoğlu altyapıda temel amaçlarının A takıma oyuncu kazandırmak olduğunu, ikinci hedeflerinin ise A ligine yükselmek olduğunu söyledi.

 

Tokluoğlu “Bu seneki temel hedefimiz A takıma oyuncu vermek. Şu anda A takımda oynayan 3 oyuncumuz var. Önümüzdeki sene bu  sayıyı 7’ye, 8’e çıkarmak istiyoruz. Ona göre bir takım kurduk. Onu hedefleyen bir takım kurduk. U 17’den  de 5topçu aldık. Aynı zamanda takım kurarken B.Çekmece U 17’den oyuncu aldık. Onun için de hem Hakan Hocaya hem Burak Hocaya, B.Çekmece Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf  Baycan’a, bu transferleri bize hediye eden kulüp başkanımız Tamer Canbaz’a teşekkür ederiz.” Dedi. Tokluoğlu ligde ikide iki yaptıklarını, birlikte görev yaptıkları Hakan Çoban’la  beklentilere en iyi şekilde yanıt vereceklerini sözlerine ekledi.