GÖKÇEALİ BURHANLA COŞTU:4-2


Açıklama: Amatör 2.Küme 1.Grupta haftanın sonucu merakla beklenen maçında lider Gökçeali kendi sahasında ve seyircisi önünde yakın takipçisi Gümüşyakayı 4-2 mağlup ederek zirvede tek başına kaldı.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 27 Mart 2019
Geçerli Tarih: 19 Nisan 2024, 15:31
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=50705


GÖKÇEALİ BURHAN’LA COŞTU:4-2

 

Amatör 2.Küme 1.Grupta haftanın sonucu merakla beklenen maçında lider Gökçeali kendi sahasında ve seyircisi önünde yakın takipçisi Gümüşyaka’yı 4-2 mağlup  ederek zirvede tek başına kaldı.

 

Çatalca Stadı’nda oynanan maç tam bir taktik savaşı  şeklinde geçerken  90  dakika boyunca topun  arkasına  daha iyi geçen, oyunun iki yönünü de doğru oynayan ev sahibi ekip Burhan’ın hat trick yaparak yıldızlaştığı maçta 3 puanın sahibi oldu.

Maça  iki takım da birbirlerini tartarak başladı. Dakikalar  ilerledikçe ev sahibi Gökçeali rakibine tam saha pres yaparak oyunda hem savunma hem de hücum anlamında üstünlük kurmaya başladı.

22. Dakikada Gökçeali  adına  Burhan sahalarda ender görülebilecek güzellikle bir vuruşla cezaalanı  dışından yarım vole ile Gümüşyaka filelerini  havalandırınca skor ev sahibi adına 1-0 oldu.

 Belki de kariyerinin en güzel golüne  imza atan Burhan da golden sonra  sevincini yedek kulübesiyle paylaştı.

32. Dakikada bir kez daha sahneye çıkan Burhan ilk yarının skorunu belirledi: 2-0. İkinci yarıda da sazı elinden bırakmayan Burhan 61. Dakikada skoru 3-0’a getiren isim oldu. Bu  golden sonra canlanan Gümüşyaka 66.dakikada Ferhat’la skoru 3-1 yaptı.71. dakikada Şener’le farkı  bire indiren Gümüşyaka skoru 3-2’ye getirdi. Ancak maçta son sözü yine Gökçeali söyledi.

 83. Dakikada Elçin maçın skorunu  ilan etti: 4-2. Bu sonuçla puanını 22’ye yükselten Gökçeali en yakın rakibi Karacaköy Belediye ile arasındaki puan farkını 3’e yükseltirken ligdeki ilk yenilgisini alarak 17 puanda kalan Gümüşyaka da zirve yarışında ağır bir darbe yedi.

Haber: İskender KORDU