BİLGİN FUTBOL OKULLARININ ONUR GÜNÜ


Açıklama: Futbol okulunda bir marka haline gelen Bilgin Futbol Okulları geleneksel olarak yapılan ayın sporcuları ödülleri programında biraraya geldi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 04 Ağustos 2023
Geçerli Tarih: 28 Mayıs 2024, 19:03
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=68331


BİLGİN FUTBOL OKULLARI’NIN ONUR GÜNÜ

IMG-1895-Kopya 

Futbol okulunda bir marka haline gelen Bilgin Futbol Okulları geleneksel olarak yapılan ayın sporcuları ödülleri programında biraraya geldi.

 IMG-1892-Kopya

 
IMG-1766
 
IMG-1765
 
IMG-1769
Türk futboluna bir çok oyuncu kazandırarak adından sıkça söz ettiren Bilgin Futbol Okulları’nın aylık etkinliğinde ek olarak da futbol okulundan çıkarak profesyonel kulüplerin altyapılarında forma giyen oyuncular da davetlilere tanıtıldı.
IMG-1778
Organizasyona sporcu velileri de katılırken bir konuşma yapan Bilgin Futbol Okulları Genel Koordinatörü Bilgin Saykolu “Her ay düzenli olarak en iyi sporcuları seçiyoruz. Bu ay farklı bir şey yapmak istedik burada.
IMG-1771
Bu ay hem ayın sporcularını sizlerle buluştururken diğer yandan da futbol okulumuzda eğitim alarak profesyonel kulüplerin altyapılarında gönderdiğimiz sporcularımızı sizlerle biraraya getirmek istedik. Bizlerin arasından çıkan bu sporcu kardeşlerimiz sayesinde bugün bu noktalara kadar geldik. Bu kardeşlerimiz arkalarından gelecek diğer gençlerimize de hem rol model olmuş hem de önlerini açmıştır. Bu program aynı zamanda ne kadar güzel bir aile olduğumuzun da en güzel fotoğrafı olmuştur.” Şeklinde konuştu.
IMG-1782

TURGAY ŞİMŞEK’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Öte yandan Bilgin Futbol Okulları Genel Koordinatörü Bilgin Saykolu Gözde Halısaha Tesisleri sahibi Turgay Şimşek’e futbol okullarına olan katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

IMG-1860-Kopya
 
IMG-1818-Kopya
Şimşek de bir konuşma yaparak her zaman Bilgin Futbol Okulları’nın yanında olduğunu, desteğinin artarak devam edeceğini söyledi.