KASTAMONU ALTYAPISI KAŞUKÇUYA EMANET


Açıklama: İstanbul Kastamonusporda altyapı koordinatörlüğüne Fatih Ayhan Kaşukçu getirildi. Kaşukçunun altyapıdaki görevinin yanısıra teknik direktör Ozan Karakirazın da yardımcılığını üstleneceği ifade edildi.
Kategori: U 17 LİGİ
Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2014
Geçerli Tarih: 19 Nisan 2024, 15:59
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=25476


KASTAMONU ALTYAPISI KAŞUKÇU’YA EMANET

 

İstanbul Kastamonuspor’da altyapı koordinatörlüğüne Fatih Ayhan Kaşukçu getirildi. Kaşukçu’nun altyapıdaki görevinin yanısıra teknik direktör Ozan Karakiraz’ın da yardımcılığını üstleneceği ifade edildi.

 DSC_0626

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan futbol şube sorumlusuÜmit Şen, “Ayhan hocamız Kastamonu'nun yetiştirdiği en önemli hocalardan biridir.Yönetim kurulu olarak kulübümüzün yapılanma sürecinde Ayhan hocamızın bizlere büyük katkılar sağlayacağı kanaatine vardık ve kendisini İstanbul'a davet ettik.Yapmış olduğumuz istişareler sonucunda Ayhan hocamızla tüm konularda mutabık kaldık ve resmi sözleşmeyi imzaladık. Bu birlikteliğin camiamıza ve tüm Kastamonu'ya hayırlı olmasını diliyorum.” ifadesini kullandı.

DSC_0620

FATİH AYHAN KAŞUKÇU KİMDİR?

1967 Doğumlu Fatih Ayhan Kaşukçu, futbolculuk kariyerinde sırasıyla Kastamonuspor, Petrol Ofisi,Çankırı, Kastamonu İl Özel İdare, Tosya Altunkuşak, Çatalzeytin takımlarının formlarını giydi. 2004 yılında Kastamonuspor'da Antrenör olarak göreve başladı.

2004-2008 yıllarında Kastamonuspor'da alt yapılarda görev aldı. 2009 yılında Taşköprüspor'un Teknik Sorumlusu olarak göreve getirildi. 2011 yılında tekrardan Kastamonuspor geri dönerek alt yapıda U14 ve U16 kategorilerinde oyuncu yetişmek için görev üstlendi. 2013 yılında ise Ankara Bölgesinde bulunan Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumunda antrenör olarak görev aldı.

DSC_0611

İMZAYI ATTI ANTRENMANA ÇIKTI

İmzayı attıktan sonra yeni takımıyla ilk idmanına çıkan Kaşukçu da yaptığı açıklamada “Uzun yıllar görev yaptığım Kastamonu'dan ayrılmak benim için gerçekten çok zor oldu. Ancak buradaki ortamı ve yapılanmayı gördükten sonra bu oluşumda yer almaya karar verdim. Bana bu fırsatı verdikleri için başta kulüp başkanımız İlker Dilek olmak üzere tüm İstanbul Kastamonuspor yönetimine çok teşekkür ediyorum. Beni bu göreve layık gören insanlara yapacağım çalışmalarla güvenlerini boşa çıkartmayacağım.” dedi.

Kaynak: istanbulkastamonuspor.com