D.KÖŞKLERDEN YOYO TESTİ


Açıklama: Süper Amatör Küme ekiplerinden Denizköşklersporda dün akşam yapılan antrenmanda teknik ekip futbolculara yoyo testi uyguladı.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2022
Geçerli Tarih: 09 Şubat 2023, 02:41
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=62784


D.KÖŞKLER’DEN YOYO TESTİ

 IMG-4772-Kopya

Süper Amatör Küme ekiplerinden Denizköşklerspor’da dün akşam yapılan antrenmanda teknik ekip futbolculara yoyo testi uyguladı.

 IMG-4773

Futbolcuların sezon başı değerlerinin ölçüldüğü yoyo testinin her ay periyodik olarak devam edeceği kaydedildi. Teknik heyetin buradan aldığı verileri değerlendirerek oyuncuların bireysel olarak da performanslarını yukarı çekmeye çalışacağı kaydedildi.

IMG-4790
direktör Tolga Toker yaptığı açıklamada amaçlarının oyuncuların değerlerini ölçmek ve bu verilerden yola çıkarak oyuncuların eksik yönlerini geliştirmek olduğunu söyledi. Toker “Bu verileri değerlendirerek antrenmanların oyunculara ne kattığını görebiliyoruz. Bu verileri her ay toplayarak bilimin bize sağladığı imkanları en iyi şekilde kullanmaya çalışacağız.” Dedi. Öte yandan haftanın son çalışmasını dün yapan Denizköşklerspor’un hafta sonunu dinlenerek geçireceği bildirildi. Önümüzdeki hafta ise yoğun bir antrenman programı bekleyecek Denizköşkler’i. Avcılar temsilcisinin önümüzdeki haftanın üç günü sahada, bir günü ise salonda çalışacağı kaydedildi. Teknik direktör Toker’in bir sonraki hafta sonundan itibaren takımı görmek için hazırlık maçları almaya başlayacağı bildirildi.