EMEKLERİMİZİ ŞAMPİYONLUKLA TAÇLANDIRDIK


Açıklama: Yeşilbayırspor Yönetim Kurulu Üyesi Furkan Özkan sezon başından beri verdikleri emeklerin karşılığını şampiyonluk olarak aldıklarını söyledi.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2022
Geçerli Tarih: 30 Eylül 2022, 22:24
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=61822


“EMEKLERİMİZİ ŞAMPİYONLUKLA TAÇLANDIRDIK”

 

Yeşilbayırspor Yönetim Kurulu Üyesi Furkan Özkan sezon başından beri verdikleri emeklerin karşılığını şampiyonluk olarak aldıklarını söyledi.

 IMG-0377-Kopya

“ÇOK GÜZEL BİR AİLE ORTAMI OLUŞTURDUK”

 Özkan yaptığı açıklamada “Sezonun başından bu yana tüm futbolcu arkadaşlarımız canla, başla mücadele etti. Biz de yönetim olarak hiçbir zaman desteklerimizi üzerlerinden eksik etmedik. Çok güzel bir aile ortamı oluşturduk. Ve bunun sonucunda takım olarak emeklerimizi şampiyonlukla taçlandırdığımız için mutlu ve gururluyuz.” Diye konuştu.

“İÇ VE DIŞ TRANSFER GÖRÜŞMELERİMİZ DEVAM EDİYOR”

Teknik direktör Cenk Şıdım’ın raporları doğrultusunda iç ve dış transfer görüşmelerine başladıklarını ifade eden Özkan “Cenk Hocamızın raporları doğrultusunda, birlikte hareket ederek iç ve dış transfer görüşmelerimiz devam ediyor. Yeşilbayırspor olarak adımızı Süper Amatörde güzel yerlerde duyurmak için elimizden geleni yapacağız. Bundan dolayı çalışmalarımıza özen göstererek devam ediyoruz.” Şeklinde konuştu.