İSTEDİĞİMİZDEN ÇOK İYİ YERDE BİTİRDİK


Açıklama: Kavaklıspor Kulüp Başkanı Murat Kilci sezonu istedikleri yerden çok iyi bir noktada bitirdiklerini söyledi.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2022
Geçerli Tarih: 29 Eylül 2022, 05:25
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=61771


“İSTEDİĞİMİZDEN ÇOK İYİ YERDE BİTİRDİK”

 

Kavaklıspor Kulüp Başkanı Murat Kilci sezonu istedikleri yerden çok iyi bir noktada bitirdiklerini söyledi.

 IMG-9731-Kopya

Basın mensuplarına sezon değerlendirmesi yapan Kilci “Sezonu istediğimizden çok iyi yerde bitirdik. 2025’e kadar kulüp bizde. Allah’ın izniyle 3 sene içinde üstüste iki şampiyonluk gibi düşünüyoruz.” Diye konuştu.

“BU SENE U 16 VE U 18’E KATILACAĞIZ”

Önümüzdeki sezondan itibaren altyapıda en az bir takımla lige iştirak edeceklerini ifade eden Kilci “Bu sene U 16 ve U 18’e katılacağız. Yüzde yüz altyapıdan en az bir takımla iştirak edeceğiz. Gençlerin önünü komple açacağız. Geriden gelen hiç yok. Artık arkadan gelen bir ordu olacak elimizde.” Şeklinde konuştu.

IMG-9739-Kopya

“BÜTÜN İŞ VOLKAN BAŞKANA BAĞLI”

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’In Kavaklıspor’a stat sözü verdiğini, beklentilerinin de bu yönde olduğunu ifade eden Kilci “Belediye Başkanımız Sayın Volkan Yılmaz’In bize bir sözü var. Bir stat sözü verdi. Sene de bitti. Seçimler de geliyor. Siyasi konuşmamak lazım. İktidar, yönetim hepsi orada. Onlar da inşallah sözlerini tutarlar. Biz de gençlere ona göre yatırım yaparız. Gençliğin önünü açarız. Bütün iş Volkan Başkana bağlı. Yaparsa biz de yapacağız.” İfadesini kullandı.

IMG-9741-Kopya

“PAROLA ÜSTÜSTE İKİ SENE ŞAMPİYON OLMAK”

Kavaklıspor olarak gurur verici bir sezonu geride bıraktıklarını ifade eden Kilci “Bu sezonun akılda kalan en güzel yanı kendi yağımızla kavrulup gruptan çıkacak şampiyon takımı bizim belirleyecek olmamız. Bu bizim için son derece gurur verici bir olay. Beyciler dışında da grupta puan çıkarmadığımız takım yok. Bir Beyciler’den alamadık. İlk seneye göre çok iyi bir sonuç. Bu sene bir kaleci, bir forvet aldık. Seneye 6 tane olacak bunlar. 4 tane daha alacağız. Hepsiyle anlaştık. Zamanı gelince açıklarız. Parolamız üstüste iki sene şampiyon olmak direkt. Sponsorumuz var. Sponsorumuz Alfodmed Hüseyin Eroğlu desteğini hiçbir zaman esirgemiyor bizden. Kimseye bizi muhtaç etmiyor.” Dedi.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU