OKLALI TARİHİ MAÇA HAZIR


Açıklama: Amatör 2.Küme 2.Grupta Pazar günü dananın kuyruğu koyuyor.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2022
Geçerli Tarih: 29 Eylül 2022, 03:59
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=61753


OKLALI TARİHİ MAÇA HAZIR

 

Amatör 2.Küme 2.Grupta Pazar günü dananın kuyruğu koyuyor.

 IMG-6379-Kopya

Sezonun son haftasında lig ikincisi Oklalıspor tarihinin ilk sezonunda lider B.Çekmece Gençordu’ya konuk oluyor. B.Çekmece Gençordu beraberlik veya galibiyet halinde şampiyonluğunu ilan edecek. Oklalıspor’a şampiyonluk için yeten tek sonuç ise deplasman galibiyeti. Pazar günü B.Çekmece Atatürk Stadyumu’nda oynanacak olan karşılaşmanın başlama saati 17.00 olarak açıklandı. Zorlu karşılaşma öncesi Oklalıspor cephesinden hem şampiyonluk hem de Fair Play sesleri geldi. Oklalıspor Kulüp Başkanı Kamuran Bakan ilk sezonlarında final oynayacakları için mutlu olduklarını, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu, finali kaybetseler de kendilerini başarılı gördüklerini söyledi. Bakan “Herkes şampiyonluğa yürekten inanıyor. Tüm Çatalca olarak bu maçta birlik ve beraberlik içindeyiz. Şampiyon olmamamız halinde de final oynamanın da şampiyonluk sayılacağı bir maç olacak.” İfadesini kullandı.

Şampiyonluk maçı öncesi centilmenlik çağrısı da yapan Bakan “Centilmence, olaysız, sportmenliğe yakışır bir maç istiyoruz.” Şeklinde konuştu.

KARŞILAŞMA YOUTUBE’DEN YAYINLANACAK

Öte yandan Oklalıspor yönetiminin B.Çekmece Gençordu ile oynayacakları maçı Youtube kanalından da canlı olarak taraftarlarıyla buluşturacağı öğrenildi. Maçı izlemek için stada gelemeyen sporseverlerin maçı Youtube üzerinden de canlı izleyebilecekleri kaydedildi.

ERMİŞ VE ÜNER DE MAÇA DAVET EDİLDİ

Öte yandan Oklalıspor yönetiminin şampiyonluk maçına Çatalca Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş ve Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in de davet edildiği ifade edildi.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ İSTENECEK

Bu arada Oklalıspor yönetiminin zorluk derecesi yüksek maçı için güvenlik önlemlerinin alınması için de yazılı olarak emniyete başvuracağı bildirildi.