ÖZNAKKAŞTAN BÜYÜK VEFA


Açıklama: Grubunda bitime haftalar kala şampiyonluğunu ilan eden, geçtiğimiz hafta da şampiyonluk kupasını havaya kaldıran Öznakkaşsporda yönetim sezon boyunca takıma destek olan isim ve kurumlara teşekkür plaketi takdim etti.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2022
Geçerli Tarih: 25 Eylül 2023, 12:29
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=61736


ÖZNAKKAŞ’TAN BÜYÜK VEFA

 IMG-9160-Kopya

Grubunda bitime haftalar kala şampiyonluğunu ilan eden, geçtiğimiz hafta da şampiyonluk kupasını havaya kaldıran Öznakkaşspor’da yönetim sezon boyunca takıma destek olan isim ve kurumlara teşekkür plaketi takdim etti.

 IMG-9144-Kopya

Kulüp başkanı Aykut Demirtaş şampiyonluk maçında destekçileri de taraftarların önünde onure etti.

IMG-9146-Kopya
 
 

IMG-9151-Kopya
 
IMG-9153-Kopya
Yönetim tarafından uzun süreden beri yapılan hazırlıklar kapsamında şampiyonluk töreninde Çatalca Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı ve Çatalcaspor Kulüp Başkanı Hasan Gökçe’ye, Çağlar Pet sahibi Ferdi Çağlar’a, GVS Gaz Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ertaş’a, Babanakkaş Süt ve Manda Yoğurt İşletmecisi Sezai Ural’a, Gökçealispor Kulüp Başkanı Can Çeliktaş’a, Öznakkaş Mahalle Muhtarı Zafer Öztürk’e ve Yüceller Zahire sahibi Bülent Yücel’e 2021- 2022 sezonunda verdikleri destek ve katkıları nedeniyle kulüp başkanı Aykut Demirtaş tarafından plaketleri ayrı ayrı  verildi.