HASAN ALTAY MUCİZESİ


Açıklama: A takım seviyesinde uzun bir süre antrenörlüğe ara verdikten sonra sezon başında Çayırbaşıspora imza atan teknik direktör Hasan Altay 18de 18 yaparak büyük bir mucizenin altına imza attı.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2022
Geçerli Tarih: 29 Eylül 2022, 04:19
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=61666


HASAN ALTAY MUCİZESİ

 

A takım seviyesinde uzun bir süre antrenörlüğe ara verdikten sonra sezon başında Çayırbaşıspor’a imza atan teknik direktör Hasan Altay 18’de 18 yaparak büyük bir mucizenin altına imza attı.

 IMG-1677-Kopya

 Altın sezonlarını İstanbul Sinop başında yaşayan Altay, Çayırbaşıspor’un başında bu sezon adeta şov yaptı. Sarıyer temsilcisini adeta uçuran Altay takımıyla birlikte sezonu şampiyon tamamlarken arkasına bakmadı bile.

YENİ SÖZLEŞME YOLDA

Öte yandan Çayırbaşı yönetiminin de Altay’ın bu başarısına kayıtsız kalmadığı öğrenildi. Yönetimin, birkaç gün içinde Altay’ın sözleşmesini yenilemek için tecrübeli çalıştırıcıya resmi teklifle geleceği bildirildi. Altay’ın da para konuşmadan teklife evet yanıtı vereceği, önümüzdeki sezon da takımı Süper Amatöre taşımak için şimdiden plan ve programını yapmaya başladığı bildirildi.

SPONSORLARDAN TAM DESTEK

Bu arada sezonu 18’de 18 yaparak kapatan Çayırbaşı’nın bu sezon en büyük itici güçlerinden biri de sponsorlar oldu. Kulübe her maç prim açıklayan sponsorlardan Serkan Torun, İbrahim Tabak, Cengiz Tabak ve Birkan Göl’ün de şampiyonluk yürüyüşünde tabiri caizse onikinci adam olarak desteğini esirgemediği kaydedildi. Kulüp başkanı Mirza Sancak’ın da sponsorlara ayrı ayrı teşekkür ettiği kaydedildi.

ALTAY EKİBİNİ BOZMUYOR

Öte yandan Altay’ın yeni sezonda da takımın başında kalmasına kesin gözüyle bakıldığı, Altay’ın bu sezon yardımcılığını yapan Adem Adıgüzelli’nin de sözleşmesinin yenileneceği elimize ulaşan bilgiler arasında.

Haber: İskender KORDU