ÖZNAKKAŞ NAKKAŞZADEMDE ZİYAFET ÇEKTİ


Açıklama: Grubunda şampiyon olarak 1.Amatör Kümeye yükselen Öznakkaşspor maçın ardından kulüp başkanı Aykut Demirtaş ve başkan vekili Seyit Şendilin birlikte verdikleri yemekte buluştu.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 13 Haziran 2022
Geçerli Tarih: 29 Eylül 2022, 05:33
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=61654


ÖZNAKKAŞ NAKKAŞZADEM’DE ZİYAFET ÇEKTİ

 IMG-9467-Kopya

Grubunda şampiyon olarak 1.Amatör Kümeye yükselen Öznakkaşspor maçın ardından kulüp başkanı Aykut Demirtaş ve başkan vekili Seyit Şendil’in birlikte verdikleri yemekte buluştu.

 IMG-9442-Kopya

DÜŞMEZ, GÖKÇE VE DÖNMEZ’E TEŞEKKÜR ETTİ

 Celaliye maçının ardından kaldırılan şampiyonluk kupası da yemekteki yerini alırken Öznakkaşsporlu yöneticiler, teknik heyet ve futbolcuların da kupa ile birlikte keyiflerinin de ikiye katlandığı gözlendi.

IMG-9445-Kopya
Yemeğe ev sahipliği yapan Nakkaşzadem Restaurant’ın sahibi ve başkan vekili Seyit Şendil de yemek boyunca futbolcularla yakından ilgilenerek örnek bir  misafirperverlik ortaya koydu.
IMG-9449-Kopya
Yemeğin ardından konuşan kulüp başkanı Aykut Demirtaş sezonun bitimine bir hafta kala taraftarlarının önünde çıktıkları son maçta şampiyonluk kupalarının Hadımköy Stadı’na getirilmesi için izin veren İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez’le birlikte bu süreçte hep yanlarında olan Çatalca Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı ve İASKF Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Gökçe ve Arnavutköy Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı ve İASKF Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Dönmez’e teşekkür etti.
IMG-9448-Kopya
Demirtaş “Sezonun mükafatını seyircimizin önünde almak çok güzel. Gelen tüm dostlara teşekkür ediyoruz. Hedeflediğimiz bir şampiyonluktu. İlk haftadan grubu forse edip son haftaya kadar puan farkıyla şampiyonluğu kazandık. Tam Çatalca’ya, Nakkaş’a hayırlı olsun.” Dedi.