PAŞA ŞAMPİYONLUK PASTASI KESTİ


Açıklama: U 14 Liginde grubunda şampiyon olarak İstanbul Şampiyonasında oynamaya hak kazanan M.K.Paşaspor önceki akşam yönetimin düzenlediği bir yemekte biraraya gelerek şampiyonluk pastası kesti.
Kategori: U 14 LİGİ
Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2022
Geçerli Tarih: 01 Aralık 2022, 10:13
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=61491


PAŞA ŞAMPİYONLUK PASTASI KESTİ

IMG-6242-Kopya 

U 14 Liginde grubunda şampiyon olarak İstanbul Şampiyonası’nda oynamaya hak kazanan M.K.Paşaspor önceki akşam yönetimin düzenlediği bir yemekte biraraya gelerek şampiyonluk pastası kesti.

 IMG-6196-Kopya

Kulüp başkanı Erhan Bulaca ve yönetim kurulu üyelerinin tam kadro halinde hazır bulunduğu programa teknik heyet, sporcular ve sporcu velilerinin de katıldığı gözlendi.

IMG-6215-Kopya

 
IMG-6222-Kopya
Aile ortamında geçen kutlamada teknik direktör Kemal Özyurt, Avcılar Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürü Yusuf Kara, teknik direktör Serkan Sütçü birer konuşma yaptı.
IMG-6184-Kopya
Kulüp başkanı Erhan Bulaca da şampiyonlukları nedeniyle teknik heyete ve sporculara ayrı ayrı teşekkür ederek başarılarından dolayı kutladı.
IMG-6268-Kopya

ÖZYURT: BAŞINDAN BERİ BU TAKIMIN BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORDUK

M.K.Paşaspor Altyapı Teknik Direktörü Kemal Özyurt yaptığı konuşmada sporcu velilerine teşekkür etti.

 IMG-6171-Kopya
Özyurt “Bu başarının en büyük mimarı sizlersiniz. Sizlerden ne istediysek başından beri yerine getirdiniz. İlk maçımızda 6-1 yenildik ama bu takımın çok iyi olduğuna inanıyorduk. İkinci maçtan itibaren berabere kalmamıza rağmen çıkışımız başladı. Belki berabere kaldık ama iyi bir oyunla galibiyeti kaçıran taraftık. Kalan 11 maçı da kazandık. Yani başından beri biz bu takımın başarılı olacağına inanıyorduk. Bu başarı bir tesadüf değil. Bu başarı Reyhan Hocamın, Serkan Hocamızın, Erhan Başkanımızın, hepimizin sayesinde geldi. Ama öncelikle dediğim gibi baş mimarı sizlersiniz. O yüzden sizleri tekrar tebrik ediyorum.” Dedi.
IMG-6252-Kopya

“ASIL İŞİMİZ ŞİMDİ BAŞLIYOR”

Takım olarak işlerinin henüz bitmediğini, yeni başladığını ifade eden Özyurt “Herşey bitmedi. Asıl şimdi başlıyor. 444 takım arasında son 54 takım arasına kaldık İstanbul’da. Yani asıl görevimiz şimdi başlıyor. Bu 3 tane maç bizim için çok önemli. Hepiniz kendinize çok dikkat ediyorsunuz. Bu 3 maçı kazanıp 16 takım arasına giriyoruz. İnşallah final de olur. M.K.Paşaspor’u İstanbul Şampiyonu yapacağız inşallah.” Diye konuştu.

KARA: HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Avcılar Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Yusuf Kara da misafir olarak katıldığı programda söz alarak M.K.Paşasporlu futbolcuları başarıları nedeniyle kutladı.

IMG-6176-Kopya
Kara “Sizler bizim geleceğimizsiniz. Her zaman yanınızdayız. Ne zaman, ne isterseniz spor müdürlüğünün kapıları her zaman size açıktır. Her zaman birlikte mücadele  edeceğiz.” Dedi.

SÜTLÜ: BİR GÜNLÜK OLAY DEĞİL

M.K.Paşaspor Altyapı Teknik Direktörü Serkan Sütlü de yaptığı konuşmada elde edilen çalışmanın bir günlük çalışmanın ürünü olmadığını söyledi.

IMG-6181-Kopya
Sütlü “4-5 yıldır bu çocuklarla beraberiz. Bir günlük olay değil. Burada velilerimizin de katkısı çok büyük. Çocuklarımızı yağmurda, çamurda, karda  günü gününe antrenmanlara getirmeleri bizlerin işimizi daha rahat yapmamızı sağladı. Bu başarının uzun bir çalışmanın eseri olduğunu söylemek istiyorum. Daha işin başındayız. İnşallah turu geçerek buradan da çıkacağız. İstanbul’dan da birinci çıkacağımıza inanıyorum. Velilere de verdikleri destekler için teşekkür ediyorum.” Dedi.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU