B.ÇEKMECEDE SERİ SONU: 1-2


Açıklama: Süper Amatör Küme 9.Grupta ligde çıktığı son iki maçı da kazanan B.Çekmece Belediyespor kendi sahasında ve seyircisi önünde henüz galibiyeti bulunmayan Kağıthanesporu konuk etti.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2021
Geçerli Tarih: 25 Mayıs 2022, 07:28
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=58072


B.ÇEKMECE’DE SERİ SONU: 1-2

 IMG-0001-Kopya

Süper Amatör Küme 9.Grupta ligde çıktığı son iki maçı da kazanan B.Çekmece Belediyespor kendi sahasında ve seyircisi önünde henüz galibiyeti bulunmayan Kağıthanespor’u konuk etti.

IMG-9937-Kopya 

Başından sonuna kadar büyük bir çekişmeye sahne olan ve nefesleri kesen 90 dakika sonunda sahadan gülerek ayrılan taraf 2-1’lik sonuçla konuk Kağıthane oldu. B.Çekmece Atatürk Stadyumu’nda oynanan maça etkili başlayan konuk ekip 12. Dakikada Ali Kemal Bilir’in golüyle 1-0 öne geçti.

IMG-9940-Kopya
B.Çekmece Belediyespor bu golün şokunu atlatamadan Kağıthanespor 20. Dakikada Ali Kemal Bilir’le bir kez daha fileleri havalandırınca deplasmanda skoru 2-0 yaptı. Bu gol aynı zamanda ilk yarının skoru oldu. İkinci yarıda ilk yarıya oranla daha etkili bir oyun ortaya koyan B.Çekmece Belediyespor 57. Dakikada Emrah Kasım Akar’ın golüyle farkı bire indirerek umutlandı: 1-2.
IMG-9954-Kopya
Kalan sürede başka gol olmayınca Kağıthane deplasmanda ligdeki ilk galibiyetine imza attı. Ligde arka arkaya çıktığı iki maçı da kazanan B.Çekmece Belediyespor ise bu sonuçla serisine son vermek zorunda kaldı. Bu sonuçla Kağıthane 5 puana yükselirken B.Çekmece Belediyespor da 7 puanda kaldı.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU