ÇATALCAYA HAKEM FACİASI: 1-1


Açıklama: TFF 3.Lig 1.Grupta üst sıralara yaklaşmak isteyen Çatalcaspora, Bergama Belediyespor önünde hakemi geçemedi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2021
Geçerli Tarih: 17 Mayıs 2022, 17:15
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=58063


ÇATALCA’YA HAKEM FACİASI: 1-1

IMG-9805-Kopya 

TFF 3.Lig 1.Grupta üst sıralara yaklaşmak isteyen Çatalcaspor’a, Bergama Belediyespor önünde hakemi geçemedi.

 IMG-9809-Kopya

Sarı kırmızılılar kazanmak için herşeyi ortaya koyduğu, 1-1’ken iki tane golü tartışmalı bir şekilde sayılmadığı maçta hakem tarafından resmen doğrandı. Mücadelenin hakemi Doğukan Yıldırım 90+2. Dakikada önce Yusuf Atasoy’un golünü faulden, 90+4. Dakikada da Burak Yamaç’ın golünü ofsayt gerekçesiyle saymayarak adeta Bergama Belediyespor’un onikinci oyuncusu gibi çalıştı.

IMG-9849-Kopya
Çatalcaspor özellikle ikinci yarıda olağanüstü iyi bir oyun ortaya koyduğu maçta hakem eyyamına kurban gitti. Maç sonu tepkilerin hedef noktası olan hakem triyosu protestolar arasında soyunma odasına giderken maçı izleyen taraftarlar da maçın bitimi ile birlikte hakeme ateş püskürdü.
IMG-9873-Kopya
Çatalcaspor Kulüp Başkanı Hasan Gökçe ve kurmayları da maç bitiminde bütün oyuncuları mücadeleleri için kutlayarak aynı mücadeleyi bundan sonra da sürdürmelerini istedi. Çatalcaspor yönetiminin de son haftalarda yaşanan hakem hataları nedeniyle önümüzdeki günlerde bir deklarasyon yayınlayarak dikkat çekeceği elimize ulaşan duyumlar arasında.

Karşılaşmaya iyi başlayan Çatalcaspor ilk dakikalardan itibaren oyunun kontrolünü eline alarak oyunu rakip sahaya yıktı. Temsilcimiz hem savunmada sağlam bir oyun ortaya koyarken ikinci bölgede de üstünlüğü eline alarak ilk yarı boyunca oyunu rakip sahada oynadı. 40. Dakikada Ömer Faruk Acı’nın attığı golle 1-0 öne geçen temsilimiz bu avantajını koruyamadı.

IMG-9817-Kopya
43. Dakikada konuk ekipten Fikret Topaloğlu ilk yarının  skorunu belirledi: 1-1.

İkinci yarıda ilk yarıya göre daha istekli, arzulu ve tempolu bir oyun ortaya koyan Çatalcaspor hem savunmada hem de hücumda doğru işlere imza attı.

IMG-9901-Kopya
Bergama Belediye ikinci yarıda ortasahayı geçemezken Çatalcaspor hem kanatlardan hem de merkezden etkili gelerek rakip kaleyi abluka altına aldı adeta.
Son dakikalarda baskısını daha da arttıran Çatalcaspor 90+2. Dakikada Yusuf Atasoy’un, 90+4. Dakikada da Burak Yamaç’ın gollerinin arka arkaya önce faul sonra da ofsayt gerekçesiyle iptal edilmesiyle gol sevinci adeta kursağında kaldı.
 IMG-9893-Kopya
YUSUF ATASOY'UN FAUL GEREKÇESİYLE İPTAL EDİLEN GOLÜ
IMG-9894-Kopya
BURAK YAMAÇ'IN OFSAYT GEREKÇESİYLE SAYILMAYAN GOLÜ
Son dakikalarda verdiği kararlarla adeta Bergama Belediyespor’a çalışan hakem üçlüsü Çatalcaspor’un hakkını resmen yedi.
IMG-9897-Kopya
 
IMG-9916-Kopya
Maçın hakemi iptal ettiği iki golün ardından Çatalcaspor’un bir atağında cezasahası önünde İsmet’in Bergama Belediyesporlu oyuncu tarafından biçilmesine rağmen bu pozisyonu da görmemezlikten gelerek mücadeleyi devam ettirdi. Son bölümde verdiği kararlarla tribünleri de çıldırtan maçın hakemi Doğukan Yıldırım maçı adeta gözlerini kapatarak yönetti.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU