KULÜPLER BİRLİĞİNDEN ANKARAYA ÇIKARMA


Açıklama: Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TFF Başkanı Nihat Özdemir ve 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Yönetim Kurulu üyeleriyle Ankarada bir araya geldi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2021
Geçerli Tarih: 18 Mayıs 2022, 16:22
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=58056


KULÜPLER BİRLİĞİNDEN ANKARA’YA ÇIKARMA

 

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TFF Başkanı Nihat Özdemir ve 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Yönetim Kurulu üyeleriyle Ankara’da bir araya geldi.

14e6da53-8a12-4d9c-8edb-f8e2727c8e02-Kopya 

Bakanlık merkez binada gerçekleşen kabulde; TFF Başkan Vekilleri Mehmet Baykan ve Yılmaz Büyükaydın, Genel Sekreter Kadir Kardaş, Genel Sekreter Yardımcısı Tuncay Yanık, 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Volkan Can ile yönetim kurulu üyeleri yer aldı. Görüşmede gündemdeki konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Bu önemli toplantı ve ziyarette Çatalcaspor’u kulüp başkanı Hasan Gökçe, Büyükçekmece Tepecikspor’u da kulüp başkanı Mehmet Eyüboğlu temsil etti. Toplantıda söz alan Çatalcaspor Kulüp Başkanı Hasan Gökçe, önemli bilgilendirmelerde bulundu. Başkan Hasan Gökçe, “Sayın Cumhurbaşkanımız sporu gerçekten çok seviyor. Bu sevginin karşılığını da Türkiye’nin dört bir yanına yaptırdığı statlar ve yatırımlarla bunu göstermiş bulunmaktadır. Sayın bakanım, kulüplerimizin son durumlarını çok iyi biliyorsunuz. Kulüplerin yaşaması hatta ayakta kalmaları için gerekli desteği Bakanlığınız olarak 94 kulübümüz için istiyoruz. Burada bireysel bir durum yoktur. Birlik olarak bu desteği kulüplerimize vereceğine inancımız tamdır” dedi.