BAY GOLDE FİNAL İÇİN GERİ SAYIM


Açıklama: Firuzköy Bay Gol Halısaha Tesisleri tarafından organize edilen turnuvada veteran dostluk turnuvasında finalin adi belli oldu.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2021
Geçerli Tarih: 25 Mayıs 2022, 07:48
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=58055


BAY GOL’DE FİNAL İÇİN GERİ SAYIM

 

Firuzköy Bay Gol Halısaha Tesisleri tarafından organize edilen turnuvada veteran dostluk turnuvasında finalin adi belli oldu.

 1111

 İkincisi düzenlenen organizasyonda finali pazartesi akşamı Bay Gol Halısaha Tesisleri’nde saat 21.30’da Avcılar Gençlerbirliği ile Doğuspor’un oynayacağı kaydedildi.

2000’li yılların başından beri düzenlediği turnuva organizasyonlarıyla adından sıkça söz ettiren Ömer Karahan ve ortaklarının işbirliğiyle finale kadar gelen organizasyonun pazartesi akşamı yapılacak olan dev finali için geri sayım başladı.

2222
Turnuvada finalden önce de saat 20.30’Da Örnek Börek ile Cepte Hazır arasında üçüncülük ve dördüncülük maçı yapılacağı ifade edildi. Finalin ardından düzenlenecek olan kupa töreni için de DEVA Partisi Esenyurt İlçe Başkanı Halis Kahriman, Esenyurt AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Murat Turan, Balıkyolu Mahallesi Muhtarı Metin Yılmaz, Esenyurt İl Dernekler Birlik Başkanı Sadık Aksoy, Esenyurt Kent Konseyi Genel Koordinatörü Zafer Aras, Esenyurt Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Elvan Arslan’ın ayrı ayrı davet edildiği bildirildi.
2111

YENİ TURNUVA KAYITLARINA BÜYÜK İLGİ

Bu yıl ikincisi düzenlenen veteran turnuvasının üçüncüsü için de talepler şimdiden açıldı.

 2113
Yeni turnuvaya talep büyük olurken turnuva komitesinin de kendilerine gösterilen ilgiden memnun kaldığı kaydedildi. Bay Gol Halısaha Tesisleri ortaklarından Ömer Karahan pazartesi akşamı yapılacak olan final organizasyonuna tüm spor severleri davet etti.

Haber: İskender KORDU