ALİ ELBAŞA İZİN YOK


Açıklama: Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcesporda önceki gün görevinden istifasını isteyen basın sözcüsü Ali Elbaşın istifası yönetim kurulundan döndü.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2021
Geçerli Tarih: 25 Mayıs 2022, 06:15
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=57964


ALİ ELBAŞ’A İZİN YOK

 

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespor’da önceki gün görevinden istifasını isteyen basın sözcüsü Ali Elbaş’ın istifası yönetim kurulundan döndü.

 IMG-7857-Kopya

Dün olağanüstü olarak yönetimi toplayan kulüp başkanı Tamer Canbaz Ali Elbaş’ın istifasını gündem dışı tutarak yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bu kararı veto etti. Elbaş’la başbaşa bir görüşme yapan kulüp başkanı Tamer Canbaz’ın genç yöneticiyi ikna ederek görevinin başına dönderdiği kaydedildi. Canbaz’ın Elbaş’la yaptığı görüşmede  ‘Burada ortak değer Güzelcespor. Burada herkes zamanını, işini, maddi desteğini sağlayarak Güzelcespor’u daha iyi yerlere getirmek için çalışıyorlar. Biz bu köyde doğduk, bu köyde büyüdük ama diğer arkadaşlar niye geldi? Güzelcespor’u seviyor, gidişatını beğeniyorlar, olumlu şeyler gördükleri ve destek vermek istedikleri için buradalar. Tabi ki bizlerin de başkan olarak hataları olabilir ama bunlara çözüm bularak ortak bir noktada buluşmamız lazım. Herkes daha fazla vakit ayırarak, daha fazla fedakarlık yaparak, daha aktif katılım sağlayarak birlik ve beraberlik içinde hareket ederek Güzelcespor’a katkı sunmaya devam edeceğiz.’ Dediği belirtildi. Gazetemize de konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Canbaz “İstifa olayı gündeme dahi alınmadan kapandı.” Diye konuştu.

Haber: İskender KORDU